Karta TV w Windows Vista

(Kuba0725) #1

Zainstalowałem Viste wersja RC1 5600 i gdy chciałem zainstalowac karte TV(Pinnacle PCTV 50i)to wogóle jej nie wykrywa system. Karta napewno jest dobrze podłaczona poniewaz chodziła na XP bez problemu. Próbowałem instalowac oprogramowanie i sterowniki do niej odrazu ale i tak nic.

(Docent) #2

Z aplikacją Media Center współpracuje bardzo niewiele kart:

Excel: http://oem.microsoft.com/downloads/MCEReadinessCenter/MCE_Approved_Components_for_MOSB.xls

Niemniej oprogramowanie dostarczone z kartą powinno działać…

(JNJN) #3

Proszę zmienić temat postu na konkretny.JNJN

(Kuba0725) #4

Instalowałem tez oprogramowanie do karty(Pinnacle Media Center najnowszą wersje)to przy koncu instalacji pisało ze system nie wykrywa karty, lub karta jest nie podłączona.

(Goebbels) #5

Zapomnij o obsludze karty TV na Viscie … :lol:

===============

monczkin

(system) #6

Sprobuj zainstalowec te drivery

http://www.ebasoft.com.pl/pctv110i50i.zip

(system) #7

Na Viście da się zainstalować kartę TV trzeba tylko powalczyć.

Ja mam kartę FlyVideo98 FM - więc jak nazwa wskazuje w wieku poniemieckich samochodów (bez urazy) i of corss, że nie wykryło podczas instalacji, tylko wykazało dziwne nie rozpoznane urządzenie.

Użyłem sterowników dla kart opartych na układzie bt87XX całkiem nie zależnych od windowsa i samego producenta urządzenia i lata. Oglądam TV na programie Jtv 4.1.1 w trybie overlay wszystko pięknie, nawet można nagrywać wideo (proc amd 1.3; 512 Ram ( !!

Jeśli chodzi o radyjko to używam programu czeskiego o nazwie bodajże … btradio z wbudowanymi sterownikami i też lata pięknie nagrywanie audycji po nocach do mp3 to pryszcz. Nie używam popularnego borg radio bo … w XP kasował mi pliki na dysku (dziwne ale tak robił). Ale na koniec gwóźdź programu Media Center nadal nie wykrywa karty tunera … i sam system także :smiley:

Pozdrawiam bojowników

Złączono Posta : 06.10.2006 (Pią) 15:31

rozgadałem się i zapomniałem dodać, że do instalacji nie używałem wcale płyty ze sterownikami producenta, ale po wszystkim zainstalowałem program do odbioru tv i radia i też lata na cudzych sterach.

teraz papa