Karta TV w Windows Vista

Zainstalowałem Viste wersja RC1 5600 i gdy chciałem zainstalowac karte TV(Pinnacle PCTV 50i)to wogóle jej nie wykrywa system. Karta napewno jest dobrze podłaczona poniewaz chodziła na XP bez problemu. Próbowałem instalowac oprogramowanie i sterowniki do niej odrazu ale i tak nic.

Z aplikacją Media Center współpracuje bardzo niewiele kart:

Excel: http://oem.microsoft.com/downloads/MCEReadinessCenter/MCE_Approved_Components_for_MOSB.xls

Niemniej oprogramowanie dostarczone z kartą powinno działać…

Proszę zmienić temat postu na konkretny.JNJN

Instalowałem tez oprogramowanie do karty(Pinnacle Media Center najnowszą wersje)to przy koncu instalacji pisało ze system nie wykrywa karty, lub karta jest nie podłączona.

Zapomnij o obsludze karty TV na Viscie … :lol:

===============

monczkin

Sprobuj zainstalowec te drivery

http://www.ebasoft.com.pl/pctv110i50i.zip

Na Viście da się zainstalować kartę TV trzeba tylko powalczyć.

Ja mam kartę FlyVideo98 FM - więc jak nazwa wskazuje w wieku poniemieckich samochodów (bez urazy) i of corss, że nie wykryło podczas instalacji, tylko wykazało dziwne nie rozpoznane urządzenie.

Użyłem sterowników dla kart opartych na układzie bt87XX całkiem nie zależnych od windowsa i samego producenta urządzenia i lata. Oglądam TV na programie Jtv 4.1.1 w trybie overlay wszystko pięknie, nawet można nagrywać wideo (proc amd 1.3; 512 Ram ( !!

Jeśli chodzi o radyjko to używam programu czeskiego o nazwie bodajże … btradio z wbudowanymi sterownikami i też lata pięknie nagrywanie audycji po nocach do mp3 to pryszcz. Nie używam popularnego borg radio bo … w XP kasował mi pliki na dysku (dziwne ale tak robił). Ale na koniec gwóźdź programu Media Center nadal nie wykrywa karty tunera … i sam system także :smiley:

Pozdrawiam bojowników

Złączono Posta : 06.10.2006 (Pią) 15:31

rozgadałem się i zapomniałem dodać, że do instalacji nie używałem wcale płyty ze sterownikami producenta, ale po wszystkim zainstalowałem program do odbioru tv i radia i też lata na cudzych sterach.

teraz papa