Karta TV

Witam. Kupiłem kartę TV (Medion tV Tuner) Dołączony był tam program “Cinergy TV” MAm problem z oglądaniem przekazu ( mam podłaczone z tel. kablowej ) tzn. mogę oglądać w czasie nagrywania - znacie może jakiś program który pozwoli mi oglądanie bez zapisywania ? Na stronie są programy , ale do oglądania telewizji internetowej lub satelitarnej - czy ewentualnnie można ich używać ?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Wypróbuj ChrisTV

http://www.chris-tv.com/

Miałem podobny problem z moją kartą Aver Media. Działała prawidłowo na świeżym systemie. Problem pojawił się po zainstalowaniu kodeków. Po włączeniu telewizji był tylko dźwięk. Po żąglerce kodekami nie doszedłem do rozwiązania. Udało się to rozwiązać w sposób pośredni przez przełączenie się na radio i powrocie do odbioru telewizji. Obraz się pojawiał.

Próbowałem ChrisRV - tylko TVN chodzi i to fatalna jakość…z kabla mam ok 50 programów- jakość w zasadzie może być - ale na programie CynergiTv mogę oglądać tylko w czasie nagrywania - niby spoko - ale zapycha dyski w pół godziny— jakby ktoś znał softa pomocnego w mojej sytuacji - wielkie dzieki

Ja także mam problemy z kartą TV .Mam WinFast PVR ,ale nie mam dżwięku tzn.słychać dżwięk z zakłóceniami i bardzo cicho.Już kombinowałem na wszystkie mozliwe sposoby i już nie wiem czy brakuje mi jakiegoś kodeka,czy w opcjach coś nie tak .

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

mam podobny problem tylko ze posiadam karte Philips 7134. nie wiecie zkad mozna sciagnac program PVR Plus???

Witam.

Polecam program Ferro Cyfrowy Magnetowid

http://vcr.ferro.com.pl

Bardzo często się zdarza, iż głównym powodem błędnej pracy karty TV są kodeki. Lepiej się dobrze zastanowić przed ich instalacją, bo nie łatwo (niektóre) potem odinstalować. Dodam, że brak w systemie kodeków nie wpłynie na prawidłowość pracy karty TV (oczywiście tylko przy oglądaniu stacji TV). Pozdrawiam

Bardzo polecam do kart tv program KMPlayer który posiada wewnętrzne swoje kodeki .

Odtwarza wszystkie pliki .

Posiada opcje odtwarzania tv,kamer i wideo,radia .

Jest darmowy a wystarczy tylko wpisać w Google jego nazwę .

Pozdrowienia i miłego oglądania .

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.