Karta VGA błąd instalacji sterowników

Witam mam taki kłopot z kartą graficzną VGA tzn : próbuję zainstalować sterowniki dla tej karty ale piszę przy instalacji coś w tym stylu " To nie jest przeznaczone dla tej karty " . 

Chciał bym się was użytkowników poradzić co mam zrobić macie informacje mojego laptop’a:

Posiadam Windows 7 Home Premium 

system : 64 bity 

3G ram.

 

Proszę was o link stronki z której mógł bym pobrać tego typu sterowniki dodam , że mi się spieszy z góry Dziękuję.

 

posiadam kartę : Standardowa Karta VGA

Model laptopa : Aspire 5551G

 

 

  • Jeżeli chcę zmienić grafikę w cs to nie mogę przez kartę i niewiem o co chodzi potrzebuję najnowszych sterowników grafiki dla tej firmy.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Najpierw napisz, jaką kartę graficzną posiadasz, bez tego ani rusz.

Napisz jaka to jest karta graficzna, lub chociaż model laptopa.

Tym razem poprawiłem ten tytuł, kolejny taki numer i będzie kosz + warn…

Model laptopa,laptopy są modowane pod producenta,tylko sterowniki producenta będą działać,najpierw trzeba zainstalować sterowniki do chipsetu,bez tego system nie rozpozna karty graficznej

Na stronie producenta jest tylko sterownik dla kart ATI LINK

 Jeżeli zainstaluję ten sterownik znaczy że będę mógł zmieniać grafikę w grach np : cs 1.6  z grafkiki software na opengl ? 

Problem z kartą rozwiązany tylko jeszcze te pytanie wyżej mam do was

 

Najpierw zainstaluj sterownik do chpsetu,wszystkiego szukasz po dokładnym modelu laptopa i powinno działać,bez sterownika chipsetu nie wykryje karty graficznej,chipset steruje magistralami,tą od karty graficznej też,od chwili poprawnej instalacji sterowników powinna działać akceleracja sprzętowa,więc będziesz mógł przełączać na opengl

Tak tylko ja nie jestem wybitnym informatykem i niewiem jak do tego chiptesu zainstalować… .;(

Sterownik powinien być na stronie podpisany Chipset

Może rozpiszcie mi co i jak jak dojść zainstalować to wszysko ze mnie kiepski informatyk.

Rozwiązane. Dziękuję wszyskim :slight_smile: