Karta Wi-Fi oraz dwie na kabel jak zrobić Neta?

WItam, w pokoju PC-ta z kartą wi-fi który ma dostęp do internetu …( router jest w pokóju obok ) i dzisiaj złożyłem sobie stary komputer w którym nie mam nie stety karty wi-fi. ale mam kartę na kebelek :smiley: i mam pytanie czy dało by radę podciągnąć neta z tego komputera który jest na karcie Wi-Fi i ma internet do tego drugiego … ? i bym wsadził drugą kartę sieciową tylko na kabelek :smiley:

Internet ~~~~~~~~~~ Router <<<<<< PC 1 Wi-FI _____(kabel)______ PC 2

Tak bedziesz musiał udostępnić połączenie w tym pierwszym i bedzie on musiał być cały czas włączony :wink:

witam

nie mozesz przeniesc routera do pokoju gdzie jest komputer bez karty wi-fi lub odwrotnie ewentualnie pociagnac kabel?

jesli nie to takie karty zew na usb lub wew sa bardzo tanie mozesz nawet znalesc karte za ok. 27zł

http://www.morele.net/tp-link-tl-wn321g-107433/

pamietaj ze rozwiazanie z udostepnieniem internetu bedzie wymagalo aby oba komputery byly wlaczone

tylko po co? jak wystarczy zmostkowac obie karty (wi-fi i ta na plycie) w pc1… niestety, warunkiem obecnosci ‘neta’ w pc2 jest dzialanie pc1

ps. ja mam to po kabelkach zrobione - dwa kompy na stale + laptop czasami, a po wi-fi konsole, drukarke i telefony swoje + kumpli (wraz z laptopami, jesli przyniosa) 8)