Karta wireless ralink

kupilem laptopa evo n410c pentium lll 1.2.wraz z nim byla karta wirelesss ralink jaki model dokladnie to nie wiem bo nie ma opakowania.pisze na niej 802.11 turbo wireless lan pc card ieee 2.4ghz ofdm 54mbps.system mam xp sp2 a router to linksys wag200g annex-a.oprogramowanie do karty sciaglem ze strony ralink nazywa sie raui.problem jest w tym ze nie mam stu procent sygnalu skacze od 37 do 83 a router jest niecale 3 metry od kompa.to by jeszcze nie bylo takie zle ale dosyc czesto sie wylacza na chwilke np gdy podlaczam cdrom albo go odlaczam firewall sie aktualizowal to tez sie rozlaczyl dobrze chociaz sam sie laczy.zdarzylo sie ze nie moglem sie do niego dostac z paska i musialem ze skrotu albo pokazywal ze jest podlaczony a nie byl.w pasku szybkiego uruchamiania mam dwie ikony jedna z systemu polaczenia sieci bezprzewodowej no i ikona programu raui.gdy ma sie wylaczyc zawszeta systemowa jest pierwsza przekreslona co oznacza ze nie ma polaczenia.pomozcie bo to jest denerwujace .aha nie wiem czy to wazne ruter jest juz polaczony z dwoma kompami przez kabel a ten laptop jest jako trzeci tyle ze droga radiowa.