Karta wylącza monitor

Witam,

mam problem ze swoim geforcem 8800gt 512mb mianowicie wylacza on mi monitor jak w cos gram:| wczesniej myslalem ze to wada monitora ale okazalo sie ze to nie monitor bo inny monitor co prawda tez lg tez sie wylacza po pare nastu minatach gry:/ nie wiem co robic :confused: czy to moze byc wina karty graf. czy moze plyta glowna? a moze cos zupelnie innego? i nie chodzi o przegrzewanie bo gry takie jak assasin creed czy crysisa badz call of duty 4 ktory kupilem wraz z komputerem dzialaja normlanie nic sie nie wylacza na maks.(prawie) detalach mozna grac wiele godzin bez problemow ale w tych grach mozna wlaczyc synchronizacje pionowa(albo pozioma) nie pamieta wtedy fps spadaja i nie osiagaja wiekszej wartosci niz 59/60 i wtedy nic sie nie wylacza i jest ok ale w grach starszych typu ostanio osiaglem metin2 jaka darmowa gierka i w niej nie ma takiej opcij i wtedy sie wylacza monitor:/ nie wiem co mam robic… moze ktos na podobny problem? patrzylem do komputera jest podpiete zasilanie pod karte graf. ale na plycie gl. zaraz nad karta graficzna jest jeden czzarny wtyczka taka jak do napedow zapomanilem jej nazwy i ona nie jest podpieta moze to przez to? jakos malo energi dla karty czy czegos? ale tez nie wiem bo w crysisa normalnie wszystko:/ plyta glowna to foxconn p4p35 a-s

Z programu Everest Ultimate daj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik). Szczególnie ważne są napięcia, więc dorzuć ich odczyt z BIOSu.

Jaki zasilacz?

To nie wina tej wtyczki. Bo albo podłączasz do karty albo do płyty (nowość w PCI-Express 2.0). Możesz spróbować, ale na 90% nic to nie da.

zasilacz to Chieftec CFT 500 A12s

temperaturamo3.png

i co z ta temperatura?

Dobre. Próbowałeś z innymi sterownikami i tą wtyczką Molex?

z wtyczka jeszcze nie:/ ale ten no mam odpiac zasilanie karty i podpiac do plyty tam kolo karty?

wtyczka nic nie daje:/ moze to cos wina ustawien?

mam identyczny problem właczam need for speed most wanted i nawet 2 minut nie mogę zgrać wyłacza mi monitor (komputer dalej mi działa ) i nie mam pojęcia co robic

sciagnąłem jakis program diagnostyczny i wyświetla wskazówki po angielsku żeby wyłaczyc cross fire i właczyć monitor na drugim GPGPU i moge sobie szukac w ustaiwniach i wszedzie i znalężć tego dziadostwa nie mogę jak ktos moze pomóc proszę o kontakt na gg 3816080