Karty graficzne do dell inspiron 6400

Witam, mam laptopa Dell Inspiron 6400 ( http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-De … 042.0.html ) i kupiłem sobie grę Wiedźmin. Zainstalowałem i jak ją włączam to pisze: , nie spełniono minimalnych wymagań" więc wszedłem na stronkę sprawdzającą czy mój komp się nada do Wiedźmina i wyszło mi coś takiego:

wymaganiaro9.jpg

jak mogę mieć niby 32MB pamięci graficznej skoro mam vistę home premium która potrzebuje 128MB żeby wszystko minimalnie działało a mi wszystko z Aero glass świetnie działa:/ I co mam teraz zrobić żeby to podwyższyć?? Proszę pomóżcie. Ostatecznie mogę kupić nową kartę graficzą ale jaka będzie pasowała do mojego notebooka?? Mam w karcie graficznej 2 wyjścia:

obraz złączy

Czy może mi ktoś podac karty jakie będą pasowały?? Proszę o pomoc

Czy aby napewno 128?

Spróbuj wyłączyć Aero Glass

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 22:49

I jeszcze jedno notebook to nie desktop karty graficznej raczej nie wymienisz

Twój laptop posiada zintegrowaną kartę grafiki (Intel GMA 950, która nadaje się do filmów i internetu, a nie gier pokroju wiedźmina niestety), więc jej wymiana jest niemożliwa.

Zresztą wymiana grafiki w laptopie zazwyczaj nie jest tak prosta jak w desktopie (nawet przy “dedykowanych” kartach graficznych), gdyż części, często są wlutowane w płytę główną. Prawdopodobnie zmuszony byś był do wymiany całej płyty głównej (razem z kartą graficzną), co jest wysoce nieopłacalne.

Karta intela ma 32MB własnej pamięci, a jeśli trzeba więcej to bierze ją z pamięci RAM, dzięki temu może mieć nawet 128MB. Jednak Wiedźmin chyba sprawdza tylko specyfikację karty i jej podstawową pamięć, więc od razu wywala komunikat, że karta jest za słaba…

he jechałem na tej karcie przez parę tygodni i tak naprawdę to nawet Carbon na średnich detalach lata bez większych przycinek. Spróbuj najnowsze stery do chipsetu i do karty sobie ściągnąć. Jak wiesz powinieneś wiedzieć że owa gra nie odpali na tej karcie gdyż ona nie posiada Pixel Vortex może czasami jakaś gra wykryje Pixel Shader 1.4 lub 2.0, ale to tylko bardzo rzadko.

Nawet to 255Mb :slight_smile:

Znaczy że mogę grać w Wiedźmina bo pobierze sobie więcej z Ramu, którego mam dużo a mogę mieć więcej. Czy mogę jakoś ominąc te sprawdzanie, włączyć grę i wtedy będzie chodzić :slight_smile: Pomóżcie :slight_smile: