Karty graficzne

Witam, specyfikacja kompa to:

Ryzen 5 1600af

GT 1030 GDDR5 (Idzie do wymiany na nową)

16GB RAM Patriot Viper 4 (4x 4GB)

Gigabyte B450M DS3H

Zasilacz SilentiumPC Elementum E2 550W

DYSK SSD GIGABYTE 240GB

DYSK HDD Seagate 500 GB

Obudowa iBox Passion v5

A więc tak, chciałbym do wakacji 2022 wymienić swoją kartę graficzną na RTX 2060, GTX 1660TI lub GTX 1650. Już tu możecie napisać jaką polecacie do mojego zestawu.

Jak dobrze się orientuję, to powinienem wymienić zasilacz. Na razie na oku mam ten ale możecie polecić też inny, aby był idealny dla mojego zestawu. Corsair RM Series RM650 2019 650W (CP-9020194-EU) - Zasilacz - Morele.net Przy okazji możecie napisać czy mój komputer będzie musiał przejść więcej zmian niż wymieniłem. Z góry dzięki, Pozdrawiam.

Karta RTX 2060 i nie potrzebujesz zmiany zasilacza bo obecny będzie idealny.

1 polubienie

Rozumiem poszukiwanie odpowiedzi, ale w przypadku daleko posunietej demencji, sugeruje durkowac tematy z odpowiedziami na zadane pytania miast dublować. :wink:

bardzo PRZYDATNA odpowiedź, jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać a jak już to temat różni się od innych…

Częściowo się pokrywa, dokładniej zasilacz.
Ponadto zadawać pytania jest dobrą rzeczą, ale :

  1. W poprzednim temacie pytałeś o zasilacz do konkretnej, wybranej karty - 2060,
  2. Obecnie

, co czyni całą dyskusję kpiną. :wink:

Sytuacja na rynku jest całkowicie zaburzona i w pół roku może wiele się zmienić.
W sprawie doradztwa z kartą wróć miesiąc przed zakupem, a nie ponad pół roku decydujesz się i zmieniasz zdanie… bo obecnie to co robisz, to przelewanie z pustego w próżne :wink: