Karty PCI Express 2.0 już w październiku

(system) #1

http://www.benchmark.pl/ news jest w wiadomościach

hej!! czy to jednak oznacza ,że da rade włożyć te karty na płyte z PCI Express 1.1??????? i czy to prawda że Chipset P35 obsługuje PCI xpress 2.0????

(Adi 90) #2

Mam ten sam problem. Chce czekać na G92, ale nie wiem czy pójdą na PCI Express 1.1 zakładałem już taki temat, ale nikt 100% pewności nie da, gdyż jak powiedziano te karty są na razie tylko na papierze. A, że PCIE 2.0 jest na P35 to pierwsze słyszę.

Eeee Taki ABIT IP35 albo IP35-e ma PCIE 2.0 ????

(Draakus) #3

według ciebie miało by to oznaczać, że chipset P35 nie obsługuje slotu PCI-Express? jeżeli tak myślisz to jesteś błędzie.

Według zebranych informacji, karty graficzne Nvidii zgodne ze standardem DirectX 10 i oparte na układach 8500GT, 8600GT, 8600GTS, 8800GTX pojawią się w październiku w nowych odmianach, które wyposażone będą w interfejs PCI Express 2.0.

Specyfikacja techniczna PCI Express 2.0 obejmuje zwiększoną szybkość transmisji danych PCI Express do 5GT/s (5GHz), przy zachowaniu kompatybilności z istniejącą specyfikacją PCI Express 1.1, która obsługuje 2.5GT/s (2.5GHz).

Czy ty tylko umiesz czytać czy posiadasz, również zdolność rozumienia czytanego tekstu.

(Adi 90) #4

Sorry chodziło mi o PCIE 2.0

Wie ktoś jakie karty P35 obsługują PCIE 2.0 ?

(system) #5

że co proszę? Przetłumacz na polski bo ja osobiście nie widziałem kart P35. Jakaś nowość nVidii, ATI? :lol:

(Adi 90) #6

Dziś niewyspany jestem... chodziło mi o co innego.. o płyty P35.. :smiley:

Na podstawie linka który podał ktoś wyżej, pytam niby jakie płyty P35 obsługują PCIE 2.0 . Bo ja takiej nie znam.

(system) #7

Płyty z chipsetem P35 :wink: np: Abit IP35/E

(Adi 90) #8

Bartek... :slight_smile: Jak mam rozumieć Twój post, dajesz mi przykład płyty na P35? (eee znam wszystkie :slight_smile: )czy mówisz ,że płyty P35 obsługują PCIE 2.0 bo trochę mam namotane w głowie po tej informacji, że już płyty z P35 obsługują PCIE 2.0 :stuck_out_tongue:

W ogóle powinni trochę zwolnić... najpierw PCIE... ,teraz już PCIE 2.0 . A są jeszcze ludzie co mają AGP :slight_smile:

(system) #9

ja też juz nie wiem zrobił się totalny meksyk! !!

(system) #10

Jeśli płyta ma chipset P35, to:

:]

A tak poza tym - technologia idzie drastycznie do przodu, a co będzie za 5 lat? Strach pomyśleć.

Złączono Posta : 07.08.2007 (Wto) 18:36

Celina będzie miała wartość kolekcjonerską :mrgreen: