Karty PCI Express 2.0 już w październiku

http://www.benchmark.pl/ news jest w wiadomościach

hej!! czy to jednak oznacza ,że da rade włożyć te karty na płyte z PCI Express 1.1??? i czy to prawda że Chipset P35 obsługuje PCI xpress 2.0???

Mam ten sam problem. Chce czekać na G92, ale nie wiem czy pójdą na PCI Express 1.1 zakładałem już taki temat, ale nikt 100% pewności nie da, gdyż jak powiedziano te karty są na razie tylko na papierze. A, że PCIE 2.0 jest na P35 to pierwsze słyszę.

Eeee Taki ABIT IP35 albo IP35-e ma PCIE 2.0 ???

według ciebie miało by to oznaczać, że chipset P35 nie obsługuje slotu PCI-Express? jeżeli tak myślisz to jesteś błędzie.

Według zebranych informacji, karty graficzne Nvidii zgodne ze standardem DirectX 10 i oparte na układach 8500GT, 8600GT, 8600GTS, 8800GTX pojawią się w październiku w nowych odmianach, które wyposażone będą w interfejs PCI Express 2.0.

Specyfikacja techniczna PCI Express 2.0 obejmuje zwiększoną szybkość transmisji danych PCI Express do 5GT/s (5GHz), przy zachowaniu kompatybilności z istniejącą specyfikacją PCI Express 1.1, która obsługuje 2.5GT/s (2.5GHz).

Czy ty tylko umiesz czytać czy posiadasz, również zdolność rozumienia czytanego tekstu.

Sorry chodziło mi o PCIE 2.0

Wie ktoś jakie karty P35 obsługują PCIE 2.0 ?

że co proszę? Przetłumacz na polski bo ja osobiście nie widziałem kart P35. Jakaś nowość nVidii, ATI? :lol:

Dziś niewyspany jestem… chodziło mi o co innego… o płyty P35… :smiley:

Na podstawie linka który podał ktoś wyżej, pytam niby jakie płyty P35 obsługują PCIE 2.0 . Bo ja takiej nie znam.

Płyty z chipsetem P35 :wink: np: Abit IP35/E

Bartek… :slight_smile: Jak mam rozumieć Twój post, dajesz mi przykład płyty na P35? (eee znam wszystkie :slight_smile: )czy mówisz ,że płyty P35 obsługują PCIE 2.0 bo trochę mam namotane w głowie po tej informacji, że już płyty z P35 obsługują PCIE 2.0 :stuck_out_tongue:

W ogóle powinni trochę zwolnić… najpierw PCIE… ,teraz już PCIE 2.0 . A są jeszcze ludzie co mają AGP :slight_smile:

ja też juz nie wiem zrobił się totalny meksyk! !!

Jeśli płyta ma chipset P35, to:

:]

A tak poza tym - technologia idzie drastycznie do przodu, a co będzie za 5 lat? Strach pomyśleć.

Złączono Posta : 07.08.2007 (Wto) 18:36

Celina będzie miała wartość kolekcjonerską :mrgreen: