Karty tv

Mam jedno pytanie czy karta telewizyjna odrazu sama pozwoli nam oglądac z góry diekuje za odpowiedz

Nie rozumiem pytania. Możesz jaśniej. :smiley:

CZy jak zakupie karte telewizyjną to od razy bede mógł oglądac

instalujesz oprogramowanie do niej wczesnisj sterowniki ,podlaczasz okablowanie i wszystko

No nie tak odrazu. Najpierw musisz ovczywiście zmontować ja w kompie i zainstalować sterowniki. Po tym tylko poustawiać programy i oglądasz. :smiley:

dzieki i nie trzeba nic wiecej płacic dokupywac???

No musisz mieć albo kablówkę albo antenę na dachu. :smiley:

ale zwykła antena moze byc a po co ona

a co ja jakos tą antene bede musiał podłaczyc do kompa

No musisz mieć sygnał TV który będzie odbierać karta. Programy TV bez anteny nie działają. :smiley:

no ale jak ja na antenie odbiram tylko polsat jedynke dwóje trójke to co bede miał na karcie

To samo. Tylko te programy. :smiley:

no przeciesz to logiczne że należy mieć żródło sygnału czyli antene lub kablówke zeby skąś wziąć sygnał :):):slight_smile:

Jak chcesz mieć wiecej programów to kup sobie karte TV SAT + czasze+konwenter .

a ok ilu bede miałwedy prgramów i prosze w przyblizeniu o koszt

http://www.lyngsat.com/freetv/Poland.html Tyle po polsku plus około 300 zagranicznych i kikadzieśiąt radiwych plus możliwośc kozrystania z łacza internat satelitarnego(opcjonalnie) koszt zestawu min 350zł -&

a nie ma jedynki i dwujki

Do tego jeszcze antena TV-Sat, ale można kupić używaną za co-łaska, nawet za samo zdjęcie z budynku. Jeśli dobra antena, z pozycjonerem, lub kilkoma konwerterami, to można odbierać nawet powyżej 2tyś. programów. Niektóre tunery umożliwiają używanie kart dekodujących płatne programy.

Kiedyś popularna była usługa Sat@Once, polegająca na retransmisji przez satelitę najpopularniejszych stron WWW, które można było później przeglądać off-line z dysku komp., ale nie wiem czy to jeszcze jest

czyli podsumujmy ile bede musiał wydac na dobry zestaw tv sat konwektor i czasza i to jest bez zadnego abonamentu

Post 2

to doradzcie co mam kupic? mam zwykła antene 4 programy a chce i ch miec wiecej

Nie pisz kilku postów pod sobą !!

Masz opcję icon_edit.gif

fiesta

Post 3

Zbych

a podaj gdzie moge to wszystko kupic

Widzę że do Ciebie trzeba mówić głośno i wielkimi literami :evil: :evil: :evil: