Karty w Firefoxie

Witam. Od jakiegoś czasu mam Firefoxa 3.6. Wcześniej miałem starszą wersję 3.x coś tam. Nie pamiętam dokładnie ale była to jedna z pierwszych wersji trójki. W tej nowej wersji strasznie drażni mnie to że kiedy otwieram nowe karty kliknięciem kółkiem myszy to ustawiają sie za kartą z której zostały otworzone a nie na końcu jak kiedyś. Nie moge sie do tego nowego sposobu przyzwyczaić. Czy da sie to jakoś zmienić?

Druga sprawa to migający kursor kiedy klike w jakimś miejscu na stronie. To nie jest przecież edytor tekstu tylko przeglądarka. Po co zrobili ten kursor? Da sie go wyłączyć?

Wpisz w pasku adresu about:config

Odszukaj wpis browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent i zmień jego wartość na False.

Mi jednak domyślny układ w FF 3.6 się bardziej podoba od starego…

O, dzięki tego mi było trzeba. A z tym migającym kursorem da się coś zrobić? Czy to tylko ja tak mam?

Kursor się pojawia wszędzie tam, gdzie jest tekst?

Może chodzi o to: Opcje -> Zaawansowane -> Ogólne -> odznacz Zawsze używaj klawiszy kursora do nawigacji po stronach.

Odznaczyłem to i już go nie ma :slight_smile: Przy konfiguracji Firefoxa musiałem to przypadkowo zaznaczyć :confused: Jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile: