Kasa z teleonu na rachunek bankowy?

Da się jakoś przelać pieniądze z telefonu na rachunek bankowy? Mam dosyć dużo pieniędzy na telefonie i chciałbym je odzyskać. Jest na to jakiś sposób? Żeby chociaż ktoś pobrał mi prowizję kilka złotych ale reszta pieniędzy żeby poszła do banku

Wysyłaj smsy na konkursy lub na jakieś akcje charytatywne (chodź im osobiście nie ufam). Są portale, które “odzyskują”, ale mają prowizję (odzyskasz jakąś połowę).

Takie portale do odzyskiwania kasy z konta prepaid bazują na usłudze sms premium i w najlepszym przypadku dostaniesz połowę kwoty wydanej na takie smsy.

Sam nawet się tym interesowałem i nawet miałem pomysł żeby samemu sobie zarejestrować taki nr u jakiegoś operatora sms premium ale wszyscy pobierają ogromne prowizje, w najlepszym układzie do osoby która taki nr wykupiła trafia tylko połowa kwoty z smsów które zostaną wysłane na taki nr.

Nie wiem jaką masz sieć, ale np. w Orange można przelać pieniądze z jednego numeru na drugi - można się z kimś zmówić, że ty mu wysyłasz np. 50zł i on daje ci 50zł w papierku z wizerunkiem Kazimierza Wielkiego :slight_smile:

Jakby była taka opcja to wszyscy mieliby telefony za darmo z mixów :wink:

Ale to się wtedy nie liczy jako doładowanie, tylko po prostu sobie kasę przesyłasz z jednego konta na drugie (jakbyś np. chciał sobie zmienić numer, bo na obecny cię np. nękają nieznajomi telefonami i żal Ci przepuścić środków :slight_smile: