Kasa z teleonu na rachunek bankowy?

(luigi0) #1

Da się jakoś przelać pieniądze z telefonu na rachunek bankowy? Mam dosyć dużo pieniędzy na telefonie i chciałbym je odzyskać. Jest na to jakiś sposób? Żeby chociaż ktoś pobrał mi prowizję kilka złotych ale reszta pieniędzy żeby poszła do banku

(Qwerty01) #2

Wysyłaj smsy na konkursy lub na jakieś akcje charytatywne (chodź im osobiście nie ufam). Są portale, które "odzyskują", ale mają prowizję (odzyskasz jakąś połowę).

(scripter1) #3

Takie portale do odzyskiwania kasy z konta prepaid bazują na usłudze sms premium i w najlepszym przypadku dostaniesz połowę kwoty wydanej na takie smsy.

Sam nawet się tym interesowałem i nawet miałem pomysł żeby samemu sobie zarejestrować taki nr u jakiegoś operatora sms premium ale wszyscy pobierają ogromne prowizje, w najlepszym układzie do osoby która taki nr wykupiła trafia tylko połowa kwoty z smsów które zostaną wysłane na taki nr.

(sla17) #4

Nie wiem jaką masz sieć, ale np. w Orange można przelać pieniądze z jednego numeru na drugi - można się z kimś zmówić, że ty mu wysyłasz np. 50zł i on daje ci 50zł w papierku z wizerunkiem Kazimierza Wielkiego :slight_smile:

(antiferno) #5

Jakby była taka opcja to wszyscy mieliby telefony za darmo z mixów :wink:

(sla17) #6

Ale to się wtedy nie liczy jako doładowanie, tylko po prostu sobie kasę przesyłasz z jednego konta na drugie (jakbyś np. chciał sobie zmienić numer, bo na obecny cię np. nękają nieznajomi telefonami i żal Ci przepuścić środków :slight_smile: