Kasa za czytanie eamil

tak jak w temacie, szukam dobrej stronki która to oferuje

Widziałem wiele takich ofert w sieci. Jakis rok temu nawet na jedną się skusiłem i muszę niestety stwierdzić, że to jeden wielki szajs :!: W moim przypadku przysyłali maile w których było pełno reklam. I za każdego takiego maila kilka groszy dostawałem. I do tego jeszcze jeżeli kogoś się namówi żeby się zarejestrował i poda on, że to ja mu poleciłem serwis to dostaje się też kilka groszy. Ale reklamy to nie często były wysyłane. A kase wypłacali dopiero podobno jak się uzbierało chyba 50 zł :? Więc nie polecam, a jeżeli chcesz zarobić to radzę znaleźć pożyteczniejsze zajęcie. Ale jeżeli jednak zechcesz spróbować tych ofert z mailami itp. to może zajrzyj tutaj

Jedną ? Chyba żartujesz. Żeby coś z tego wyciągnąć trzeba być w kilkudziesięciu. Klikacz nie wyciągnie z tego nic a tylko straci - czas, prąd (chyba, że tata i mama zapłacą), nerwy.

Natomiast taki getpaidowiec, który ma w firmach (wypłacalnych) kilkudziesięciu, kilkuset refów, może zbić niezłą kasę. Chociaż znałem kiedyś taką firmę w której można było wyciągnąć solo nawet kilkaset $ miesięcznie. Niestety już padła - 4Daily (w tym sensie, że kasy to tam już nie ma do wzięcia).

Najlepiej Ferdek80 to sobie poczytaj na początek inne forum :

http://www.szuwi.com/