Kasowanie napisów w filmiE

(k-9) #1

Hej

mam problem z filmem ktory ma wsobie napisy jest on po polsu wiedz napisy sa mi niepotrzebne. :slight_smile: czy jest jakis program co kasuje te napisy????.

Prosze o OdP.

(system) #2

napisy "w sobie", czyli "wklejone" w klatki filmu? Jeśli tak, to nie usuniesz ich...

(k-9) #3

sorry ale nie rozumie

(Kicek182) #4

Chodzi mu oto ze nie da się ich usunąć. (tak ja zarozumowałem)

(k-9) #5

nie no musi sie dac cos tam czytalem ale nie pamietam na jakij stronie ale dalo sie na 100%

(Arekdbz) #6

to film w divix? Pewnie masz wgrany xp codek pack?

(aju) #7

:arrow: usuwanie napisów z filmu

(Arekdbz) #8

jak ma xp codec pack to jeśli napisy i film są w tym samym folderze to tak będzie. trzeba je rozdzielić ( przenieść ). no chyba że nie masz xp codek pack.

(k-9) #9

ja mam plik *Avi i sa wyswietlane napsisy po angielsku :/:/:confused:

To tez patrzylem na ta strone tylko miejsce na tekst bedzie zamazane

MUSI BYC JAKIS INNY SPOSOB

(3ror) #10

Słuchaj jesli napisy sa scalone z filmem (tzn. program nie odczytuje ich z osobnego pliku tekstowego) to niestety, ale musisz sie pogodzic z tym ze film jest z napisami lub skorzystac z tej metody i miec rozmazany pasek na dole.

(aju) #11

Nie ma. Nie usuniesz napisó w taki sposób aby było to niewidoczne na filmie.

(Marcin E Pc) #12

Zrób aby windows pokazywał ukryte pliki i foldery i zobacz czy nie ma tam przypadkiem napisów .srt i czy w folderze z filmem są oprócz pliku filmu jakieś inne pliki?

Aaa i nie masz zainstalowanego kodeka ffdshow? Jeżli masz to kliknij na ikone (obok zegara systemowego) ppm i kliknij subtitles.

(k-9) #13

no nic bede miec ten sposob z zamazaniem

dzieki bardzo z wszystkie odp