Kasowanie napisów w filmiE

Hej

mam problem z filmem ktory ma wsobie napisy jest on po polsu wiedz napisy sa mi niepotrzebne. :slight_smile: czy jest jakis program co kasuje te napisy???.

Prosze o OdP.

napisy “w sobie”, czyli “wklejone” w klatki filmu? Jeśli tak, to nie usuniesz ich…

sorry ale nie rozumie

Chodzi mu oto ze nie da się ich usunąć. (tak ja zarozumowałem)

nie no musi sie dac cos tam czytalem ale nie pamietam na jakij stronie ale dalo sie na 100%

to film w divix? Pewnie masz wgrany xp codek pack?

:arrow: usuwanie napisów z filmu

jak ma xp codec pack to jeśli napisy i film są w tym samym folderze to tak będzie. trzeba je rozdzielić ( przenieść ). no chyba że nie masz xp codek pack.

ja mam plik *Avi i sa wyswietlane napsisy po angielsku :/:/:confused:

To tez patrzylem na ta strone tylko miejsce na tekst bedzie zamazane

MUSI BYC JAKIS INNY SPOSOB

Słuchaj jesli napisy sa scalone z filmem (tzn. program nie odczytuje ich z osobnego pliku tekstowego) to niestety, ale musisz sie pogodzic z tym ze film jest z napisami lub skorzystac z tej metody i miec rozmazany pasek na dole.

Nie ma. Nie usuniesz napisó w taki sposób aby było to niewidoczne na filmie.

Zrób aby windows pokazywał ukryte pliki i foldery i zobacz czy nie ma tam przypadkiem napisów .srt i czy w folderze z filmem są oprócz pliku filmu jakieś inne pliki?

Aaa i nie masz zainstalowanego kodeka ffdshow? Jeżli masz to kliknij na ikone (obok zegara systemowego) ppm i kliknij subtitles.

no nic bede miec ten sposob z zamazaniem

dzieki bardzo z wszystkie odp