Kasowanie plików z rejestru

Po uruchomieniu systemu pojawiają mi sie kolejno komunikaty o wykasowaniu plików z rejestru

http://img182.imageshack.us/my.php?image=ffhf8.png

Proszę o pomoc :?

a cóż to czyściłeś kompa ze “śmieci” :stuck_out_tongue: czy bez żadnego czyszczenia te błędy wyskakują?

rbs911 Albo sam albo przy pomocy jakiegoś niedorobionego programu do sprzątania w rejestrze “zmasakrowałeś” wpis w rejestrze odnoszący się do składnika tej tepsianej, niebieskiej aplikacji dostępowej.

Zajrzyj do HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run i/lub do HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run i usuń te wpisy. I jeżeli już musisz używać tego panelu Neostrady pozostaw jeden, poprawiony na “C:\Program Files\Neostrada TP\watch.exe”. Koniecznie w cudzysłowiu.

P.S. Jeżeli nie chcesz ręcznie edytować rejestru, operację usunięcia błędnych wpisów możesz też wykonać przy pomocy narzędzia msconfig.exe. Przywrócenie będzie trudniejsze. Albo poszukaj odpowiedniej opcji w programie Neo albo przeinstaluj tą aplikację.

Jakie ostatnio usuwałeś programy…?

Zapewne coś usuwałeś nie po przez Panel Sterowania/ a ładowałeś od razu

do kosza…?

Nie… własnie tak jak goomish napisał uzywałem programu do sprzatania w rejestrze.No i cóż sprzątneło :mrgreen:

Nigdy nie kasuje programów bezpośrednio uzywam do tego “ccleanera” :smiley:

Uruchomiłem ponownie kompa i nic … To samo sie dzieje :frowning: :evil:

jeżeli masz utworzone punkty przywracania, to spróbuj przywrócić system do stanu przed operacją z rejestr, punkty przywracania achowują w całości rejestr.

No to było już jakiś czas temu, przywróci mimo to? :roll: A w ogóle jak to przywrócić? Potrzebny jest jakiś program czy bezpośrednio można? :roll:

Punkty przywracania

Pozdrawiam