Kasperky blokuje mi internet


(Tebernes) #1

A więc zainstalowałem sobie dzisiaj kacperka i myślałem że jest wszystko pięknie ładnie poszedłem sobie na zajęcia i gdy wróciłem (komp był cały czas wyłączony od instalacji) próbowałem wejść na stronę internetową to zauważyłem komunikat że nie można odebrać danych… Posiadam (oryginalną) wersję Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations MP4

i z tego co czytałem to należy wejść niby w ustawienia i znaleźć opcje Autoochrony i tam odznaczyć “Włącz autoochronę” czego znaleźć nie mogę lub najzwyczajniej w świecie nie potrafię… Czytałem także o tym żeby wejść w ustawienia zapory sieciowej przez kaspersky ale tego też nie potrafię znaleźć.

Proszę więc o pomoc.


(Rradek22) #2

Weź zainstaluj najnowszą wersje, a nie jakiś zabytek

Poprzedni antywirus masz usunięty z systemu?


(Tebernes) #3

A mógłbyś mi podać jakiś link czy coś? I czy będzie mi działał klucz na innej wersji? bo mi się wydaje że nie ale mogę się mylić


(Rradek22) #4

Skąd nabyłeś klucz do takiego zabytku?

No właśnie klucz zapewne nie będzie działał z najnowszą wersja…

Ale trzymać taki stary program antywirusowy to też ryzyko


(Conclusion) #5

Jeżeli już zdecydowałeś się na Kaspersky to pamiętaj.

Twoją wersje możesz po prostu bez żadnych dodatkowych kosztów uaktualnić do najnowszej wersji na stronie kaspersky.lab. Na kluczu wersji starszej nie aktywujesz nowszej wersji,ale bez problemu zrobisz aktualizacje na tym kluczu do najnowszej wersji .

Update virus protection on your PC by downloading a live update of Kaspersky Antivirus 2011.

Although an antivirus definition update occurs regularly for your Kaspersky PC protection software, Kaspersky Lab antivirus software updates are not automatic when a new version is released.

For a free antivirus update, follow these simple steps :

cala procedura tutaj ,krok po kroku :smiley:

http://www.kaspersky.co.uk/threats/down … -antivirus


(Tebernes) #6

No dobra ale jak instalowalem program to jest opcja od razu zaktualizowac z wersji 6.0.4.1611 na jakaś nowszą, nie pamiętam jaką. Ale może jak już mam ten antyvir to moze jakas porada co zrobic zeby nie blokowal mi neta bo tak szkoda go porzucic w niepamiec.


(Conclusion) #7

zły link podałem #-o -patrz powyższy mój post -skorygowałem -

Jednakże jest info. Note, however, that a Kaspersky AntiVirus 6.0 license is not compatible with Internet Security 2011. To update from KAV 6.0, renew your license online whether your license has expired or not.

AV 6 nie jest kompatybilna z wersja 2011 wiec sprawdź w linku poniżej czy aktywujesz ten kod aktywacyjny AV6 w tym okienku, jeśli aktywujesz Twym kluczem to AV2011 będzie ,a wtedy bez problemu zrobisz aktualizacje za darmo do najnowszej wersji.

http://www.kaspersky.co.uk/estore/busin … se_renewal


(Tebernes) #8

Ok problem uważam za rozwiązany. 8)

Ściągnąłem aktualizację z tej strony: http://www.kaspersky.com/downloads/prod … ty-windows

i działa :lol: Dzięki za pomoc :slight_smile: :smiley:

Temat do zamknięcia