Kaspersky 6.0 + Bluetooth Stack COM Server = PROBLEM!

Mam problem z Kasperskym 6.0 PL. Otóż chodzi o to, że jeśli mam aktywny tryb uczenia to średnio co minutę pojawia mi się komunikat Antihackera apropo aplikacji Bluetooth Stack COM Server. Próbowałem już różne rzeczy. dodawałem całą aplikację do reguł i zezwalałem na wszystko… Naprawdę nie wiem czego jeszcze z tym nie zrobiłem… Oczywiście akcepracja bądź zablokowanie dowolnej aktywności nic nie pomaga… Pomogło jedynie odinstalowanie Bluetootha, ale to raczej nie wchodzi w grę, a chcę mieć aktywny tryb uczenia gdyż nie mam zamiaru zezwalać na wszystko ani wszystkiego blokować, mimo wszytko chce mieć wszystko pod kontrolą a co 1 minutę pojawiające się okienko jest dość niewygodne ( malo powiedziane ), użerałem się z tym od dłuższego czasu, aż odinstalowałem Bluetooth, ale teraz jest mi porzebny, dlatego proszę o pomoc… Czy da się zrobić coś innego oprócz usunięcia Bluetootha ??

Poniżej zamieszczam Screena z komunikatem…

btw0fd.jpg

Jeżeli znasz ten program to akceptuj jego wszystkie połączenia. Lub poszukaj w opcjach programu żeby cię już o to nie pytal. Możesz też kliknąć na Wyłącz tryb uczenia. To powinno pomuc. :wink:

Oto właśnie chodzi, że nie chcę wyłączyć trybu uczenia, gdyż jest on dość przydatny. Akceptuje to cały czas, ale wież mi po 60 kliknięciach na godzinę każdemu chyba się zndzi…NAjlepsze byłoby to akceptować na stałe… Albo żeby o tej aplikacji mnie już nie iformował, ale niestety z tym będzie ciężej bo sporo szukałem i jak narazie nic :/.

Sprawdz czy w następnych komunikatach będzie się zmieniał adres zdalny, port lokalny i port zdalny. Jeżeli któreś z nich się zmieni to musisz za każdym razem klikać akceptuj.

Złączono Posta : 7 Lipiec 2006, 19:32:33

Oraz poszukaj: Ustawienia --> Anti-Hacker. Tam powinna być odpowiednia opcja.

Nic się nie zmienia, człowieku ja za niedługo będę te wszystkie parametry znał na pamięć :/. Wszystko to samo… Już nawet całe zaawansowane ustawienia czytałem i nic. Za każdym razem ten sam komunikat. Sprawdzę, ale wydaje mi się, że chyba nie ma czegoś takiego, żeby nie pokazywał tego okienka tylko do tej aplikacji… A co do

Powiedz mi jak to ma akceptować nawet jakby się adres zmieniał ( nie zmienia się ) skoro przedtem miałem to tydzień ( zanim nie odinstalowałem Bluetootha ) i to samo co 1 minutę ( różnie czasammi co 10 lub co 20 sekund ) pojawiał się ten komunikat…

Szukałeś w opcjach tak jak mówiłem ?