Kaspersky 6.0 PL już jest!

Zakładam ten temat, gdyż właśnie pojawił się Kaspersky 6.0 po polsku. W tym temacie proponuje prowadzić rozmowy związane z nowym produktem firmy Kaspersky Lab. Ja także podzielę się moją opinią, ale dopiero po instalacji i konfiguracji Kaspra 6.0.

Kaspra można pobrać w wersji 30-dniowej TUTAJ

cieszymy się razem z tobą :mrgreen:

A ja razem z Wami :slight_smile:

Kacper jak to kacper bardzo dobry AV jednak ja czekam na inny pakiet który powinien pojawić się w przeciągu kilkunastu dni :mrgreen:

Nodzik :mrgreen: :jupi:

Dokładnie :slight_smile:

Już nie moge się doczekać premiery :wink:

Dzwoniłem do esetu i program ma pojawić się już w lipcu :jupi:

Myszak i aju:spoko:

Jak narazie dali nam aktualizację. =]

W pc world jest wersja 90 dniowa .

no ale póki co jest to temat o kasperskim, wiec juz go mam, ciężko bylo bo serwery ledwo żipią ale udalo się - nie rozczarowalem się, program idealny, nie muli tak kompa jak jego poprzednia wersja, serdecznie zachęcam do zasysania :slight_smile:

Dobrze ze wzieli sie za poprawienie szybkości dzialania bo na moim laptopie kasperczak chodzil dotychczas FATALNIE (mimo 756 ramu)

A kaspersky w pc world jest 90 dni obojetnie kiedy zainstalujesz czy do np konca grudnia??

Jak dla mnie Noda nie ma co porównywać z Kaspersky, bo to tak jagby porównać maluch z mercedesem. O mozliwościach Kaspersky 6.0 juz pisałem :stuck_out_tongue: Wersja PL nie wprowada zadnych zmian oprócz oczywiscie jeżkykową. A KIS to jak dalemnie najlepszy zestawa Internet Security o zaletach tez pisałem :slight_smile:

A kaspersky w pc world jest 90 dni obojetnie kiedy zainstalujesz czy do np

konca grudnia??

Tak

Obojętnie kiedy tak bo nie mozna tego wywnioskować :twisted:

Nikt mnie nie przekona do lepszego anty vira, to jest cudo!!.

Masz 90 dni od momentu wgrania.

a wady :stuck_out_tongue: tak upierdliwego firewalla nigdy nie widziałem :? i dodanie aplikacji do reguł guzik daje :?

To nie jest firewall, juz ci pisałem ze to opcją Proactive Defence , która informuję o nieprawdiłowym działaniu danego procesu. I jest uruchomiona domyślnie jezeli wybierzemy podczasz instalacji opcję dla uzytkowników zaawansowanych.

Jak narazie ja jestem bardzo zadowolony. Wcześniej korzystałem z Kaspra 5 a jeszcze wcześniej z Nortona 2005, ale Kasper znacznie lepszy od Nortona… Noda 32 mam na drugim kompie i też spoko… Z tym, że jaki Nod teraz wychodzi? IS, czy jak? Jakie wymagania?

Że Kaspersky to 126p a Nod merc klasy C 8)

A tak na serio to śmieszą mnie takie porównania i sztuczne podgrzewanie atmosfery a co za tym idzie nabijanie kabzy producentowi :P.

Obydwa antywiry są bardzo dobre i zawsze mieszczą się w czołówce testów tego typu oprogramowania, a te kilka procent różnicy w wykrywalności (tylko mi nie mów że Kaspersky ma 100 % wykrywalności :stuck_out_tongue: ) dla przeciętnego usera naprawdę niewiele znaczy 8) .

Kaspersky pokazał swoje nowe oblicze, teraz czekamy na odpowiedź Noda i dopiero wtedy będzie można je obiektywnie porównać :slight_smile: .

i wydaje mi sie ze fiesta swoim wywodem zakończył spór miedzy uzytkownikami NOD32 i Kaspra :):slight_smile: