Kaspersky 7.0 portable i Kaspersky 7 Problem z instalacją

Uruchomiłem kila razy Kaspersky portable(Kaspersky Internet Security v7.0) ale zrezygnowałem z niego i postanowiłem zainstalować zwykły instalacyjny Kaspersky Internet Security 7.0.125 i pojawił sie błąd. Usunąłem wiec Kaspersky portable całkowicie i usunąłem wpisy w HijackThis oraz przeczyściłem rejestr CCleaner, TuneUP a także w jv16 również wyczyściłem rejestr i dodatkowo usunąłem wszystkie wpisy związane z nazwą Kaspersky. Problem z zainstalowaniem Kasperskiego pojakia sie nadal. Zawsze gdy kończy sie instalować wycofuje instalacje tzn samo sie anuluje i pojawia sie komunikat:

Instalacja została przerwana

Instalacja zakończyła sie przedwcześnie z powodu błędu.

Plik instalacyjny nie jest uszkodzodzony bo pobieralem juz kilka razy z innego zrodla. Ten błąd jest spowodowany przez tą wersje portable ale chociaż usunąłem ja i wyczyściłem “raczej” wszystkie pozostałości nie dalo zadnego efektu.

Proszę o pomoc

spróbuj EasyCleanerem

Przeczyszczenie “tempów” i wpisów z rejestru powinno pomóc.

Witam ! Użyj tego narzędzia http://kav.pl/news.php?cat=6&details_id=94&t=1 i po problemie :wink:

THANKS YOU! :slight_smile:

Szanowni Państwo.

Mam ten sam problem co kolega, jednakże zawarte tu porady nie rozwiązują mojego problemu.

Po otworzeniu pliku instalacyjnego po chwili pojawia się komunikat:

Instalacja została przerwana

Instalacja zakończyła sie przedwcześnie z powodu błędu. Proszę zrestartować komputer.

Pomimo restartu - dalej to samo!

Rozwiązaniem tego problemu jest uruchomienie instalacji z podanymi parametrami -

nazwa instalatora.exe /q

Uruchomi się instalator w trybie cichym.

Pozrd.

Open regedit (start-run- type in regedit and click OK) and navigate to HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

There, you should find a key similar to “avp_post_uninstall”… delete it, and try to install again.

The KL1 error you got was because of Zonealarm, it sometimes blocks KAV from installing properly.

u mnie pomoglo :slight_smile: