Kaspersky, a Avast

Witam. Mam pytanie ponieważ musze sobie kupić antywirus, stąd moje pytanie. Ciezki wybor jest miedzy kaspersky 2011, avast 2011. Co lepsze? Co wybrać? Dlaczego jeden a nie drugi? Pozdrawiam. Licze na pożądne odpowiedzi.

Avast jest darmowy, muli kompa i ma słaba bazę danych wirusów.

Kaspersky jest płatny, nie muli kompa, i jest obecnie jednym z najlepszych antyvirow.

Oczywiście bierz Kasperskiego.

Skąd masz takie informacje? Bo są zdecydowanie nieprawdziwe. Avast jest zarówno płatny, jak i darmowy. I na pewno nie muli kompa- w przeciwieństwie do Kaspersky’ego.

Sam posiadam Avasta IS 2011 wersja 6 i nie mogę narzekać. Z Kaspersky’m mam kiepskie doświadczenia- mulił i zawieszał komputer. No i ostatnia wpadka z wykradzionym kodem jądra przekreśla dla mnie Kaspersky’ego.

Co do mulenia to testowałem kiedyś testową wersję trial Kaspersky-ego jak i avasta free i powiem że większy apetyt na zasoby komputera miał Kaspersky.

mam kaspersky i problem z muleniem pojawia się podczas aktualizacji baz danych co jest denerwujące

Nie słuchaj rad proroków typu czaroo2 bierz to co dobre i darmowe…jeśli nie bedziesz myslał to najlepszy anty wir nie ustrzeże Cię od syfu…pozdrawiam…

Gonzo0215 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Zawsze możesz przetestować avast’ a jak i kaspersky’ ego. Sam używam avast’ a free + comodo firewall i wszystko jest ok. Nic nie muli, nie zwiesza.

Ja używam Kaspersky Antywirus + Comodo Firewall z Defece+, nic nie muli dobrze działa i skutecznie chroni.

Taką konfigurację mogę zdecydowanie polecić, wystarczy tylko odpowiednio skonfigurować i nie ma żadnych problemów.

Ale oczywiście to co ktoś wyżej napisał że jak się nie myśli to nawet najlepszy antywirus i firewall nie uchronią.

''Avast jest darmowy, muli kompa i ma słaba bazę danych wirusów.

Kaspersky jest płatny, nie muli kompa, i jest obecnie jednym z najlepszych antyvirow’’

Ale sobie ktoś jaja robi ujęła mnie szczególnie pierwsza linijka wypowiedzi.

Zainstaluj sobie np.Avasta zobaczysz jak ci się będzie sprawował, zawsze możesz zmienić na inny.

A za oszczędzoną kasę zabaluj z dziewczyną w dicho…