Kaspersky Anti-Hacker + Internet Security?

Witam, właśnie pobrałem Kaspersky Anti-Hacker. Mam już zainstalowany Kaspersky Internet Security 2009. Czy mogę dodatkowo jeszcze zainstalować Anti-Hacker, nie będą się gryźć ?

Czy wystarczy, że wyłączę zaporę sieciową w Internet Security i będzie w porządku a może w ogóle nie muszę wyłączać zapory a i tak się nie będą gryzły. Jak to będzie ?

Dodam, że mam również zainstalowany ad-aware 2008 i Spybot, czy je też muszę odinstalować.

Proszę o odpowiedź

Kaspersky Anti-Hacker jest składnikiem Kaspersky Internet Security. Ad-Aware i Spybot mogą zostać.

Po co chcesz instalować KasperkiegoAnti Hacker skoro posiadasz pakiet KIS który zawiera zaporę.

Używanie kilku zapór programowych jest zbędne w przypadku typowych komputerów domowych, sieci domowych i sieci w małych firmach. Używanie dwóch zapór dla jednego połączenia może powodować problemy z połączeniem internetowym oraz inne nieoczekiwane zachowania. Jedna zapora — zapora połączenia internetowego dostępna w systemie Windows XP lub inna zapora programowa — zapewnia wystarczającą ochronę.

Nie musisz odinstalowywać Spybota ani AdAware.

Aha, dziękuję za odpowiedzi :smiley: