Kaspersky Anti-Haker 1.8.180.0

(Bażant) #1

Witam, kupilem sobie najnowszego Chipa i jest tam ten firewall z licencją na rok i mam pytanie czy jest on skuteczny? (aktualnie uzywam Sygate personal ) :slight_smile:

(Mrowka) #2

tak to jest dobry firewall jak na kasperskiego niemusisz go wcale ustawac on sie sam ustawi pod wzgledem bezpieczenstwa twojego kapa.ja go uzywam przez 2 lata i jestem z niego bardzo dobrze zadowolony dlamnie ten program jest na 5 z plusem. a zeby miec jeszcze lepsze bezpieczenstwo zainstaluj tez sobie antivirenkit 2006 ja mam takie zabezpieczenia.******************

(Bażant) #3

Kurde mam problema :? Zainstalowalem tego anti-hakera (oczywiscie odinstalowalem poprzedni), ale kluci mi sie on z avastem i mam problemy jak bym mial zainstalowane dwa antywiry (problemy typu ciecie sie, niewlasciwa praca...etc) Gdy go odinstalowalem wszystko wrocilo do normy i mam pytanie czy on moze jest rowniez aw?, glupie pytanie, bo jak byk pisze, ze to fw, a zachowuje sie jak aw :roll: Jakies pomysly rozwiazania problemu? :roll:

(boczi) #4

piotrburczyk ostatnie ostrzeżenie słowne :evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

(aju) #5

KAH nie jest AV ale niestety chyba gryzie się z avastem.

Nie wiem co Ci poradzić: popatrz w opcjach avasta czy nie ma tam filtrowania pakietów czy czegoś co może działać podobnie do firewalla.

Jeśli znajdziesz to wyłącz te opcje.

Ewentualnie pozostaje przesiadka z powrotem na sygate.

Mi się nie niestety nigdy nie udało rozgryźć co to się dzieje.

Wyskakuje Ci ten błąd:

http://img90.imageshack.us/my.php?image=beztytuu0wg.jpg prawda?

(Bażant) #6

Dokładnie to ;/

I mowisz, ze nie ma sposobu? Kurde... :frowning:

(aju) #7

Mówię że ja nie znalazłem sposobu.

I na forum koledzy też nie znaleźli

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=32635 :mrgreen:

Jedyne co Ci moge poradzić to powrót do sygate lub zmiana avasta na coś nowego:

wczoraj wyszedł aol. Program bazuje na kasperskim i z prewszych opinii jest świetny :slight_smile:

(Dareks8) #8

Potwierdzam. Też mając kiedyś Avasta nie udało mi się zainstalować KAH.

(aju) #9

Zainstalować oba programy się da i to nie stanowi większego problemu.

Niestety podczas ładowania systemu wyskakuje takie okienko:

(Bażant) #10

Przy avaście jestem juz ladnych kilka latek i ten aw bardzo mi pasuje i nie zabardzo chce mi sie rozgryzac nastepny, ktory nie jest zabardzo rozgryziony (kurde moglem miec nod z roczna licencja, a ja glupi... ;/ _

Złączono Posta : 09.08.2006 (Sro) 20:49

Dokladnie, instalacja bezproblemowa, reszta do d...

(aju) #11

Na forum searchengines gościu miał nawet problemy z instalacją avasta po użytkowaniu KAH więc myślę iż przyda Ci się w razie czego ten temat.

Co do problemu bo myślałem że może coś się zmieniło w tej kwestii.

Nigdzie nie znalazłem sposobu rozwiązania tego problemu.

Jeśli nie inny AV więc pozostaje Ci inny FV :frowning:

(Dareks8) #12

Źle się wyraziłem, oczywiście chodziło mi o to, że nie chcą współpracować. A jaki błąd się wyświetlał to już nie pamiętam, bo to było jakiś czas temu.

(Fernando) #13

Na twoim miejscu zrezygnowałbym z, avasta, bo to nie jest najlepszy AV.. Ale wybór należy do ciebie :slight_smile:

Sygnate w porównaniu do KAH jest słaby A kumpel właśnie używa KAH I AOL

Testowaliśmy bardzo dobrze się spisuje ;]