Kaspersky Anti-Virus i Kaspersky Anti-Hacker

Mam te dwa programy zainstalowane na moim komputerze Oby dwa instalowałem osobno i zastanawiam sie czy one nie beda sie wzajemnie grysc lub blokowac Itp . PROSZE O POMOC dziex

Według mnie będą stanowiły doskonałą ochrone. Nie będą się wzajemnie gryźć :wink:

ale ani hacker bedzie ci pokazywał ciągle jakies komunikaty!wiem sam po sobie po tez go miałem.Lepszy jest Ani Visrus Kaspersky i zapora sieciowa w WIN XP sp2 nic Ani Hacker :smiley:

A niby jak chciałeś je zainstalować razem?

OCzywiśćie programy gryźć się nie będą - i będą stanowic świetną ochronę systemu. :wink:

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 12:57

to są komunikaty o próbach włamania na system które kaspersky AH skutecznie blokuje.

Jednym komunikaty sa pomocne bo więdzą o że coś takiego miało miejsce. Dla tych którzy nie chcą, aby im się takie dymki pokazywały wystarczy je usunąć w opcjach programu. :mrgreen:

przecież to są oba programy ze stajni KASPERSKYEGO!! to nie wiem jakim cudem by sie miały ‘‘gryzć’’ :?

KIEDYS SCIAGŁEM Kaspersky Anti virus personal + profesional + anti haker I TO WYGLADAŁO JAK BY WSZYSTKO RAZEM SIE INSTALOWAŁO ale to była wersja “beta”

to są 2 osobne programy jeden antywirus a drugi firewall co do skuteczności to nie jest on porównywalny np do Sygate ,Kerio ,Outposta czy Zone , ale swoje robi i to dość skutecznie ( i nie będą kolidować ze sobą )

Widocznie ściągnąłeś pakiet zabezpieczający np. bete 2006 lub security suice :mrgreen:

Jak masz dawać takie porady, to lepiej żebyś nie pisał nic :!:

Bo Twoje porady wnoszą więcej szkody jak pożytku, i tylko mieszają w głowie w innym :!: :!: :!:

Od dawna korzystam z Kaspersky Anti-Virus i Kaspersky Anti-Hacker i wszystko co mogę powiedzieć-to same pozytywy! Polecam szczerze! :smiley:

Niestety KAH jest dość słabym firewallem, czasami powoduje problemy.

Polecam outposta, na forum kasperskiego jest link do obiektywnych testów.

Outpost zają 2 miejsce zaraz za jakimś wcześniej mi nie znanym.

Firewall z XP SP2 ostatnie miejsce - liczba punktów 0 :lol:

Niby powinno być wszystko OK, ale gdy kilka miesięcy temu testowałem zestaw KAV Pro 5.0.388 + KAH 1.8.180, to Windows podczas uruchamiania zaczął witać mnie “pięknym niebieskim ekranem”.

STOP: 0X0000007E (0X0000005,0XF58F08D4,0XF9E90BF0,0XF9E908EC)

HTTP.sys - Address F58F08D4 base at F58DF000, DateStamp 41672744

Pomogło dopiero odinstalowanie KAH 1.8.180, a KAV używam do dziś.

demolukator

daj linka, chętnie popatrzę. Bo są różne fora gdzie jest dział - Kaspersky. Ja go uzywam od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nic nie weszło.

http://www.firewallleaktester.com/tests.php

Tu jest wersja 6 KIS, trzeba pamiętać że to beta ale bardzo usprawniona w stosunku do wersji starszej której używasz, nadal jest dopracowywana żeby stanowić jak najlepszą ochronę…

Outpost zają 2 miejsce

Zwycięzca jest darmowy :o

Generalnie to że kasperski nie dostał sie na podium nie oznacza że jest bardzo słaby, oczywiście outpost jest leszy i bardziej funkcjonalny (możesz kontrolować na bierząco połaczenia)

Wersje starsza u mnie kiedys powodowała problemy z ruchem sieciowym, blokowała za dużo i zwalniała internet. Za mała mozliwosc konfiguracji jak dla mnie.

Używam wersji 1.8.180 - u mnie KAH bierze od 700 KB do max 2 MB RAM’u. A w teście widzę że to jest Kaspersky Internet Security czyli kombajn AV + Firewall i pewnie jeszcze antyspam, a reszta to samodzielne firewalle. Wychodzę z założenia że jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego. Według mnie ten test nie jest miarodajny. A pierwsze miejsce jest podejrzane…

outpost też ma wiele wtyczek i można inne dodawać. Więc niby jest do niczego?

Opera też ma, a jej używam :? Nie o to mi chodziło.