Kaspersky Anti-virus Personal

mam tego antivirusa … ale jak chce aby był on włączony w pasku obok zegara przy ponownym włączeniu kompa (mam włączone w opcjach zeby sie włączał ale nie działa)

jak nacisne zeby zakneło program powinien sie zminimalizowac do paska zadań ale … nic podobnego sie nie dzieje !

ktos wie co moze byc grane ? ;/

Prędzej było wszystko dobrze?czy tak masz od początku?

od początku … reinstalka nie pomaga :confused:

Poczytaj to

i tak mi to nic nie dało:P

sprawa stoi tak … Kaspersky sie włącza z windowsem ale jak juz działa i chce zeby był na pasku to z niego znika i jest tylko w menadzeże zadań i np. chce go tam zamknąc i nie idzie pisze ODMOWA DOSTĘPU :evil:

Wchodzisz w Kasperskim w zakładke ustawienia ->ustawienia dodatkowe ->ogólne i zaznacz włącz animację ikony w zasobniku systemowym.

Vanshei to zapewne by pomogło … :smiley: ale ja odinstalowałem Kasperskego i wszystkie jego foldery … i zainstalowałem od nowa i działa :slight_smile:

TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ

jeżeli Kaspersky jest w menadzeze zadań a na tray’u nie ma to może to być wina przepełnienia pamięci ram. A odnośnie komunikatu Odmowa dostępu to sprawdź ważność klucza. A start z systemem włącza sie następująco: Odpalasz Kasperskiego -> Ustawienia -> Ustawienia dodatkowe -> zabezpieczenia i zaznaczas Uruchom Kasperkiego AntiVir wraz ze startem OS i włącz opcję Włącz przywracanie po wystąpieniu błędów. pozdrawiam