Kaspersky anti-virus

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Niechce Mi się uruchamiac kaspersky antivirus zaden czy 4,5 czy 5 czy 6 beta komletnie żaden , dziala przez 2 uruchomienia kompa a potem niestartuje a jak chce go wlaczyc to wyskakuje mi to przeklete okienko;( :Wystapił błąd podczas uruchamiania usługi Kaspersky Anti-virus.Nalezy ponownie zainstalowac aplikacje

Robie to ale nic niepomaga,więc postanowiłem zmienic na cos innego norton antivirus bo zainstalowalem kompa strasznie go spowalnia tak samo mks_vir 2005 przy uruchamianiu muli wiec ktos moze zna jakiegos dobrego i polskiego antivrusa???bo pilnie jakiegos potrzebuje :)Wiem ze ich jest bardzo dużo więc prosze was o pomoc :lol:

pozdro pan_ziomlal

spróbuj samodzielnie włączyć usługe start-> uruchom-> services.msc

Avast http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533 obciążenie kompa niezauważalne nawet na słabszych maszynach , darmowy , po zarejestrowaniu roczna licencja .

pan_ziomal - Proszę zmienić tytuł na bardziej konkretny Inaczej temat będzie musiał wylądować w śmietniku. Podobny los go spotka jeśli przeistoczy się w kolejną wymianę poglądów o wyższości jednych antywirusów nad innymi.

Sugeruję gruntowne sprawdzenie zasobów forumowej szukajki bo temat wyboru tego typu programu wałkowany był setki razy.

to że norton i mks mulą to nic nowego (chociaż mks dużo mniej od nortona).

Polecam Ci nod32. Wogóle nie odczujesz jego obecności, a skuteczność jest świetna. Co prawda nie jest program polski jednak posiada polski interfejs :lol:

PS. na przyszłość używaj forumowej szukajki :!:

program wersji polskiej NOD32 trial

Uprzedzałem, że wypowiedzi o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy będą usuwane.

Post->KOSZ

W Komputer Świat Expert była ostatnio pełna wersja BitDefender 8 Professional Plus Polecam. Bardzo dobry, lekki dla systemu, po polsku i za 9,90 (licencja na rok)

pan_ziomal napisał:

Zmiana antyvira chyba nie jest rozwiązaniem Twojego problemu. Zacznij od sprawdzenia czy na kompie nie ma “śmieci”, które uniemożliwiają prawidłową pracę programu.

Miałem podobną sytłacje z Kasperskym. Ale wzi o łem i go odinstalowałem następnie usun o łem folder w którym sie znajdował z całą zawartoscia przeczysciłem rejestr i zainstalowałem jeszcze raz i juz było ok

ściągn o lem sobie NOD32 2,5 ale mi wyskakuje ze data systemowa jest nieprawidłowa co moge zrobic zeby sie tego pozbyc ? pozdro

Ustawić ją na poprawną :lol:

w biosie

że co ?przecież mam date ustawioną dobrze bo jak instalowałem dzisiaj windowsa to mi wykrył0 z biosu prawidłową godzine więc…

Szanowny Panie pan_ziomal , jeśli w dalszym ciągu nie będzie Pan reagował na moje prośby to poza ostrzeżeniem, temat wyląduje zgodnie z regulaminem w śmietniku.

pan_ziomal najprawdopodobniej masz syf w kompie!!