Kaspersky antispam czy norton antispam

własnie proszę o małą porade który program jest lepszy do filtrowania spamu ??

bardzo zalezy mi na waszych opiniach, więc proszę o komentarze :slight_smile:

Zdecydowanie Ka c persky. Norton i jego produkty są bardzo kiepskie instalujesz a póżniej mu ss z instalować programy które go całkowicie usun om. Kolejna Fatalna produkcja Nortona nie ma takiej mocy jak Ka c persky, ni eb edziesz miał żadnych spamów wa ni problemów z nim.

wcale tak nie jest jak twierdzisz :? symantec wprowadza bardzo dobre produkcje na rynek. w spamie oba programy są bardzo dobre lecz z niewielkim plusem uważam że w spamie norton jest lepszy niż produkt firmy kaspersky. ale głosu nie oddałem bo oba ogólnie są równe sobie :wink:

Jak dla mnie produkty Norton są przereklamowane i o wiele lepszy będzie Kasper moim zdaniem.

W związku z takim śmiałym stwierdzeniem prosze o kilka zdań merytorycznego uzasdnienia.

BTW to nie są produkty Norton tylko Symanteca 8) 8) 8)

Kiedyś używałem Nortona a teraz Kasperskiego i jest on dla mnie po prostu lepszy…

według mnie zdecydowanie dużego plusa daje na kacperka mam go i używam jest super natomiast Norton pożera okropnie RAM i procesor na dodatek jes dziurawy jak sito

Jak program antyspamowy może być dziurawy :? :? :?

mylą ci się produkty do tego pomyliłeś marke. symantec prezentuje bardzo dobre produkty. trudno zauwazyć dziure programu.

witam,

w 100% zgadzam się z gregorem, aktualnie używam Norton AntiSpam i jest wszystko okey. Wbrew obiegowym opiniom Symantec tworzy bardzo dobre oprogramowanie, jedyny może ich minus to to, że trzeba mieć dużo ramu i dobry procek

pozdrawiam

:smiley:

wlasnie 8) dlatego zagłosowałem na kasperskiego :wink: