Kaspersky Anty-wirus personal 5.0.325

Moje pytanie dotyczy 2 ustawien a mianowicie ustawienia--------------->ustawienia ochrony w czasie rzeczywistym i ochrona przed atakami sieciowym 1)opcja blokuj atakujący komputer przez (min) a 2)opcja włącz tryb ukrycia jestem w sieci lokalnej w kórej jest 40 komputerów i zaznaczyłem obydwie opcje ale mam kłopot nie moge zagrac w zadną gre w sieci lokalnej i niewiem która z tych opcji jest odpowiedzialna za niemożliwośc podłaczenia sie do serwera.Moze ktos posiada tego antywirusa i pomoże mi w tym.Chce podkreśłić ze chodzi tylko o siec lokalną do serwera internetowego moge sie podłączyć

wyłącz tryb ukrycia w sieci

zajrzyj tutaj :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35280 jest w tym linku zawarta konfiguracja av

Tak, jak poradziła ci Balbina , wyłącz tryb ukrycia. Włączenie tej opcji powoduje, iż twój komputer jest kompletnie niewidoczny w sieci, a co za tym idzie, blokuje to działanie gier online czy też programów p2p.

A jak sie to ma do fire walla kaspersky anti hacker tez ma taką opcje ukryj w sieci czy jest jakaś komfiguracja w tym fire walla umożliwiająca mi bycie niewidzialnym w sieci lokalnej jeśli tak to gdzie to sie robi???i żeby ta niewidzialność nie wywierała negatywnych skutków takich jak niemożliwośc granie w sieci LAN.

ma ,masz miec tak jak na screnie zaptaszkowany tryb ukrycia

kaspersky8qy.th.jpg

nie bedzie :slight_smile:

A programy skanujące sieć także mnie nie beda widzieć???bo w otoczeniu sieciowym nie ma mnie,jak wiesz ja sie ukryć na amen to pomóż mi go skonfigurować prosze???

nie bedą

nie wiem :slight_smile: ale bedzie dobrze :smiley:

a kolega mnie widzi przez program do skanowania??? i niewiem jak zrobić zeby mnie nie widział

jesli masz zaznaczone tak jak ci podalem i fajerłol jest wlaczony to nie moze cie widziec “kolega”