Kaspersky antywirus z "Entera"

http://wirusy.sell.pl/sell.php/programs … p?prodid=2

http://www.cswiat.pl/kalkulatornod32-2. … ws&ilosc=1

Musze tu zamieścić ten komentarz chodż nie sądzilem , że będzie taka potrzeba, asterix, przestań ograniczać ludzi jeśli piszą jak najbardziej w temacie, to , że czasem czegoś nie zrozumiesz dokładnie to nie oznacza ,że masz racje!. Otóż cały wątek poświęcony jest antywirusom i opłacalności zakupu jednego z nich , mianowice Kaspersky. W pierwszym poście autor wątku napisał następujące słowa :

''Nie wiem czy opłaca mi się kupienie Magazynu Komputerowego ENTER Numer 04/2005? Jest tam Pełna wersja programu antywirusowego

KASPERSKY ANTI-VIRUS PERSONAL PRO 5.0

  • z roczną licencją

  • do użytku w domu i w firmie. ‘’

W wymienionym wątku dyskutuje się o korzystnym zakupie antywirusa, dla analizy probemu trzeba posiadać możliwie najwięcej danych , ( przecież po roku za Kaspersky trzeba będzie zapłacić abonament by zachować dalej jego ochrone ) , moje słowa dotyczące obonamentu NOD-a były głosem w tej dyskucji i wiążą się z analizą opłacalności nabycia dobrego softu , nie ma potrzeby zakładania nowego wątku by pytać o cene antywirusa , zresztą , o czym nie pomyślałeś niestety, zaoszczędzi to wiele miejsca na forum o co sam starasz się przecież dbać (?) , zapopiegając tym samym nadmiernemu rozdrabnianu przez zakładanie nowych tematów. Niestety tak było jeden już raz kiedy dodałem dobry program do jednego z poruszanych tematów ( miał oczywiscie z nim związek chodż nie wprost ), nie pozwiliłeś go zamieścić i z przykrością stwierdzilem za dosłownie kilka dni, ten wątek był cytowany i program mój mógł pomóc tej osobie ale nie było go tam już . Myślisz niestety zbyt wąsko i nie dopuszczasz wypowiedzi , które mogą wnieść wiele dla internautów ale nie pozwalasz na to, nie chodzi tu wcale o pisanie nie na temat! , zrozum , że temat czyta wiele osób i poszerza swoją wiedzę nie myśląc szufladkowymi kategoriami! , tak samo jest tu , jeśli ktoś zastanawia się nad ekonomicznym zakupem dobrego produktu to warto by miał porównanie i jak najwięcej danych ku temu ( NOD niewątpliwie należy do bardzo dobrych antywirusów) , postaraj się postępować czasem z wyobrażnią i nie zawężać zbytnio tematu jeśli ma on oczywisty związek z poruszanym wątkiem.

Chciałbym byś dla uczciwości zamieścił to sprostowanie i wziął sobie te uwagi do serca na przyszłość bo zaczynasz wyrażnie zniechęcać do pisania w ogole tutaj nietrafną oceną intencji uczestnika forum.

To co ty napisałeś,nie ma związku z tematem,ale muszę ci przyznac racje,radził bym ci założyc odzielny temat na to co napisałeś,a nie pisac na moim :? Ale to już twoja sprawa :lol: