Kaspersky błąd instalacji AVG

Witam podczas instalowania Kasperskiego (z płyty pcworlda) wersja darmowa na rok, po wybraniu lokalizacji wyskakuje błąd:

"

“Uwaga! Na komputerze zainstalowane jest niezgodne oprogramowanie. Aplikacje te nie mogą być używane razem z Kaspersky Anti-Virus 2009. Zaleca się usunąć te aplikacje.”

Na liście wyświetla się nazwa AVG 8 (od antywira avg, którego usunąłem, wszystkie jego pliki z systemu i rejestry (przynajmniej mam taką nadzieje).

Bardzo mi zależy, ponieważ chciałym rozwiązać mój problem z: viewtopic.php?f=2&t=292696

Jeżeli wiecie co robić to bardzo proszę o pomoc! również na ten drugi temat, którego link jest wyżej.

A kompa restartowałeś?

Zainstaluj AVG jeszcze raz i odinstaluj go tym razem w trybie awaryjnym.

Ew możesz spróbować go usunąć programem Total Uninstall.

Po tej czynności przeczyść rejestr RegSupreme.

Coś mi się wydaje, że po prostu deinstalacja nie przebiegła prawidłowo. Ew zerknij na ten temat viewtopic.php?f=2&t=276779.

Robiłem co w mojej mocy…

Total uinstallem usunąć w trybie awaryjnym ??

RegSupreme usunąć tylko rejestry hkey local machine (folder) AVG ? bo nigdy się tym nie obsługiwałem i nie wiem, które rejestry usnąć

Jak ja instalowałem KAVa a miałem AVG to po deinstalacji AVG nadal wyświetlało , żeby go usunąc ale jak zrestartowałem kompa i od nowa uruchomiłem instalację , ta przebiegła już bez problemów .

Dzięki, pomogło ten avg *** z listy pojawiły się spyware doctor ale mogę dać na szczęście dalej :_) Piwko masz :smiley:

edit

Radzę uważać na słownictwo

(adpawl)