Kaspersky Internet Sec. czy Norton

Za co lepiej zapłacic ?

Proponuję pobrać wersje testowe i samemu sprawdzić .

Ja osobiście z tych dwóch -wybrałbym Kasperskiego.

Ja też Kaspersky- większa funkcjonalność (piaskownica- bardzo przydatne). Może i Norton wygrywa w testach, ale jakby nie patrzeć najwięcej punktów kasuje za interfejs graficzny. Patrz ostatnie wydanie którejś tam gazety (CHIP, PC WORLD, Komputer Świat)

j.w. Przesiadłem sie na Kaspersky’ego 3 lata tamu i tak jest do dziś, przedtem miałem Nortona. Nie wiem jak teraz się trzyma Norton ale wtedy po zamianie różnica była naprawdę widoczna.

Witam! Testowałem oby dwa i zostaję przy Kasperskym, bo Norton mi mulił bardzo system.

A ja wole Nortona hehe :slight_smile: Zależy kto jaki ma gust :slight_smile: Najlepiej jak kolega Mondzio powiedział przetestuj oba pakiety :slight_smile:

@klaudek1974 - drogi kolego - chyba w 1974 testowales te 2programy… Bo dzis to Norton mniej muli niz Kaspersky… Nie mniej sugeruje testy - bo wg mnie Norton jest lepszy, ale nic na siłe :wink:

Polecam Ci Norton Internet Security 2011.

Hah, ale maniana. :smiley: Ale czego się tu spodziewać. Nawet jakbyś podał 10 propozycji, to i tak ktoś by się za każdą opowiedział. Jest to niestety baardzoo indywidualna decyzja. :slight_smile: