Kaspersky Internet Security 2012 blokuje pobieranie

(Vidmo002) #1

Tak jak w temacie, podczas pobierania plików pobieranie zatrzymuje się w różnych momentach. Podobnie jest z buforowaniem muzyki na zippyshare oraz filmów na youtube. Dopiero przed chwilą wpadłem na pomysł, że to wina antywira (bo to jego wina - po jego wyłączeniu jest wszystko ok) i niepotrzebnie zmieniłem adapter wifi :slight_smile:

Nie chciałbym zmieniać antywira ani go wyłączać, jak zmienić ustawienia KISa, aby nie blokował pobierania?

Mam Windows7 x64, KIS12.

Pozdrawiam

(system) #2

Jak ściągasz cracki itp. to się nie dziw że Ci blokuje :lol:

Winą mogą być także scrakowane programy którymi pobierasz, które z kolei KIS blokuje :lol:

KIS tuż po instalacji sam ma już takie ustawienia że praktycznie nić nie trzeba robić…

(Boshi) #3

A na czym blokuje? każdy plik jaki pobierasz? Miałem KIS i nic nie ustawiałem a wszystko działało. KIS oryginalny oczywiście?

(Vidmo002) #4

Bzdura… Co prawda czasem udaje się pobrać jakieś małe pliki, ale na prawdę rzadko. Nie pobieram ŻADNYCH cracków i plików z dziwnych źródeł, ŻADNYCH scrackowanych programów. KIS za to blokuje mi muzykę pobieraną z zippyshare, instalki z dobreprogramy.pl i WSZYSTKIE jakiekolwiek pliki na pewno nie zarażone wirusem, pobierane z bezpiecznych stron. Wcześniej tak nie miałem. Więc coś na rzeczy jest. Nie wiem tylko jak to naprawić.

(Marcin8626) #5

U mnie jest to samo, KIS 2010 blokuje pobieranie sterownikow ze strony epsona, zatrzymuje sie na 5 mb i wisi, a jak wylacze tylko ochrone to odrazu sie buja dalej, wczoraj caly wieczor szukalem i testowalem rozne ustawienia i zero efektów, ma ktos pomysl ? internet dodany jako siec zaufana, chrome i mozilla tak samo.