Kaspersky Internet Security 2012 blokuje pobieranie

Tak jak w temacie, podczas pobierania plików pobieranie zatrzymuje się w różnych momentach. Podobnie jest z buforowaniem muzyki na zippyshare oraz filmów na youtube. Dopiero przed chwilą wpadłem na pomysł, że to wina antywira (bo to jego wina - po jego wyłączeniu jest wszystko ok) i niepotrzebnie zmieniłem adapter wifi :slight_smile:

Nie chciałbym zmieniać antywira ani go wyłączać, jak zmienić ustawienia KISa, aby nie blokował pobierania?

Mam Windows7 x64, KIS12.

Pozdrawiam

Jak ściągasz cracki itp. to się nie dziw że Ci blokuje :lol:

Winą mogą być także scrakowane programy którymi pobierasz, które z kolei KIS blokuje :lol:

KIS tuż po instalacji sam ma już takie ustawienia że praktycznie nić nie trzeba robić…

A na czym blokuje? każdy plik jaki pobierasz? Miałem KIS i nic nie ustawiałem a wszystko działało. KIS oryginalny oczywiście?

Bzdura… Co prawda czasem udaje się pobrać jakieś małe pliki, ale na prawdę rzadko. Nie pobieram ŻADNYCH cracków i plików z dziwnych źródeł, ŻADNYCH scrackowanych programów. KIS za to blokuje mi muzykę pobieraną z zippyshare, instalki z dobreprogramy.pl i WSZYSTKIE jakiekolwiek pliki na pewno nie zarażone wirusem, pobierane z bezpiecznych stron. Wcześniej tak nie miałem. Więc coś na rzeczy jest. Nie wiem tylko jak to naprawić.

U mnie jest to samo, KIS 2010 blokuje pobieranie sterownikow ze strony epsona, zatrzymuje sie na 5 mb i wisi, a jak wylacze tylko ochrone to odrazu sie buja dalej, wczoraj caly wieczor szukalem i testowalem rozne ustawienia i zero efektów, ma ktos pomysl ? internet dodany jako siec zaufana, chrome i mozilla tak samo.