Kaspersky Internet Security 7 zawiesza system


(Dybciu) #1

Witam.

Niedawno miałem nieciekawą przygodę z komputerem. Podczas wyłączania systemu ten zawiesił sie na "zamykanie systemu windows". Nic nie byłem w stanie zrobić więc wykonałem hard res...ładowanie systemu chkdsk...i po skanowaniu zaraz gdy "przeleciało" logo Windows wywaliło mi komunikat z błędem stop c000021a z zakończonym stanem 0xc0000135(0x00000000).

Próbowałem to w jakiś sposób naprawić więc zacząłem szukać coś na forach lecz nie znalazłem odpowiedzi. Nie byłem w stanie wejść w tryb awaryjny, ani naprawa z płytki winxp nie pomagała...więc format...wszystko pięknie ładnie, instalowałem już aplikacje kiedy po zainstalowaniu kasperskiego i aktualizacji systemu ten domagał się restartu.

Po załadowaniu win-a chwila i zawias...można ruszać myszką uruchomić menu start lecz gdy naciśnie się ikonę mój komputer lub kosz lub inne system zawiesza sie pojawia sie kursor i nie jestem nic w stanie zrobić. Stwierdziłem, że uruchomiało sie za dużo na raz, aktualizacje i kasper. hard res...chkdsk i porobiło się błędów...błędy to min w panelu sterownia dziwne ikonki i długo ładujący się system, co chwile wyskakujący komunikat o uszkodzonym pliku systemowym przy odpalaniu jakiegokolwiek programu, brak dostępu do dodań usuń....znowu format (wyrzuciłem partycje, zrobiłem na nowo) zainstalowałem kaspra i zawias...i to po wczytaniu antywira...

Gdy instaluje innego np avasta wszystko działa ładnie, a przy Kasperskym Internet Security 7 się wiesza...nie wiem w czym rzecz gdyż nigdy nie miewałem takich problemów, zawsze Kasperski chodził bez zarzutów. Mam oryginalną licencje na wersje home dlatego mi na nim zależy i zawsze ładnie chronił komputer.

W tym mój problem czego to może być wina skoro na "czysty" system instaluje antywirusa i takie objawy, czyżby jakieś podzespoły...testowałem dysk seatoolem i nic nie wykazało a grafikę i pamięć nie podejrzewam, gdyż gry i aplikacje wymagające pamięci chodzą bez problemu.

Oto moje podzespoły:

Płyta główna:

GIGABYTE GA-M55S-S3 ver.1.0 AM2 DDR2 wersja biosu F10

Procesor:

AMD64 Athlon 5600+ x2 AM2 65W

Dysk:

Seagate 320gb 16mb sata

PAmięć:

ddr2 2x1gb 800 Patriot KW CL5

Karta Grafiki:

PCX Gigabyte 8600gt 256/128:

Zasilacz

FEEL 3 500w

Nagrywarka:

LG GSA-H44L LIGHTSCRIBE BLACK

--

Pozdrawiam


(Konradeu) #2

Powiem tak , albo masz uszkodzone boot sectory na dysku , albo KIS jest piracki i ma wira..


(Agatonster) #3

dybciu

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(jan1) #4

http://support.kaspersky.com/pl/pc_help