Kaspersky IS + cFosSpeed [problem]

Z ciekawosci zainstalowalem sobie triala Kaspersky Internet Security. Wczescniej korzystalem z Nod32, ale przeczytajac artykul w czasopismie postanowilem przerzucic sie na pelna ochrone swojego komputera instalując wlasnie KIS 6.

Problem jest taki. Posiadam program cFos Speed odpowiedzialny za redukowanie (ze tak to nazwe) łącza poprzez wysylanie pakietów ICMP.

Od czasu gdy zainstalowalem KIS 6 cFos mi nie działa!! Włączam uTorrenta, seeduje z maksymalna przepustowscia lacza i co? Wlaczam FireFoxa i nie dzialaja mi zadne strony, nie chca sie otwierac ani nic. A w cFos wyswietla sie komunikat ze wysylanie pakietow jest niemozliwe…

Z tego co wyczytalem na stronce cFos’a

Kaspersky Anti-Hacker:


You can set special rules for each aplication. In this case for SPD.EXE (cFosSpeed service). This allows the cFos communication. Further you can disable that Anti Hacker detects "DoS" attacks, to avoid false Anti-Hacker actions.


You should also activate the option "Allow outgoing ICMP pakets with ICMP-Code: Echo Reply".

Wynika ze mam wylaczyc jakis DoS attacks, tyle ze ja mam wersje polską i nie wiem gdzie ta opcja jest.

Prosze was o pomoc, gdyz bez cFos’a nawet w counter strike sobie nie pogram, bo chce miec wlaczonego uTorrent’a (bo non stop musze seedowac - atrakcja prywatnych trackerow):stuck_out_tongue:

Pomozcie skonfigurowac Anti-Hackera z cFos Speedem.

Jesli chodzi o

Settings -> Anti-Hacker -> Settings -> (zakladka) Rules for packet filtering.

Nie mam cFos Speed-a i nie wiem czy to zabangla ale mozesz dodatkowo poprobowac (w sensie wylaczyc) ze Stealth Mode (zakladkja) Zone.

Po tych zmianach zastopuj i ponownie uruchom A-H.

Juz z cFosem sobie poradzilem, teraz czekam na kogos madrego kto powie mi dlaczego jak wlacze uTorrenta to nie moge korzystac z netu w sensie FireFox ani IE nie dzialaja, a jak juz sie wlacza po 5 minutach to zadna stronka nie dziala :?: :?: :?: :?: Ma ktos taka madrosc zeby mi pomoc :?: :?:

Dzieje sie tak tylko z uTorrentem -.- jak wlacze Azureusa to smiga ze az miło :stuck_out_tongue:

Odrazu mowie ze porty mam odblokowane :stuck_out_tongue: