Kaspersky problem z kluczem po przeinstalowaniu

kupiłem Kaspersky Security 9.0.0.736 na allegro za 30 zł wersje angielską na 2 lata. Wszystko dobrze chodziło dopóki nie przeinstalowałam z Windowsa xp na windowa 7 i tu mi zaczął problem bo klucz teraz mi nie chce wchodzić i wyskakuje mi takie coś

( Podczas aktywacji produktu Kaspersky Internet Security 2010, może pojawić się błąd informujący, że “Przekroczona została liczba aktywacji tym kodem aktywacyjnym”.)

Już wcześniej mi to się zdarzyło z windowsa xp na xp ale wtedy znalazłem na stronie kasperskiego co mam zrobić a teraz nie mogę znaleź choć już 3 tygodnie szukam a wersja trial się kończy

przedtem co pamiętam wpisywałem coś w uruchom

http://support.kaspersky.com/pl/faq?cha … =208280488 Skontaktuj się z działem sprzedaży kasperskiego

Każdy klucz ma limit aktywacji. Kaspersky nie uzna ci klucza za 30 zł z allegro. Druga strona problemu to że dwój klucz mógł być sprzedany już kilka razy dlatego przekroczony został limit.

zgodzę się z wami ale poprzednio znalazłem na stronie kaspersky jak to naprawić bo jak narazie znalazłem co trzeba zrobić przed przeinstalowaniem windosa czyli co zapisać z kasperskiego a ja tego nie zrobiłem