Kaspersky rozwalił kompa!

Witam wszystkich ponownie… usuwałem dziś kasperskiego ,udało sie pytanie czy uruchomić ponownie, dałem nie, że później… włączyłem instalacje avasta no ale komunikacik ze nie można, trzeba najpierw zresetować a wiec tak zrobiłem uruchomiłem ponownie, logowanie trochę trwało , pasek start ładuje sie bardzo długo no i co widzę pasek klasycznego windowsa zamiast mojej słodkiej nakladki visty :stuck_out_tongue: na pierwszy rzut oka wszystko okey avasta zainstalowałem , reset uruchamiam ponownie pasek nie zmienił sie wchodzę w właściwości pulpitu , aby zmienić ręcznie… i nie ma takiej opcji , jedyna jest klasyczny widows otwieram mozille , chodzi… minimalizuje … i tyle było mozille widać, to samo z innymi programami , reakcja jak przy kliknięciu w ‘‘krzyżyk’’ . wchodzę w właściwości mojego komputera a tam mi nie czyta procka, jedynie informacja o ramach, procka …brak, nie działa również opcja kopiuj / wklej (prawy klik na tekst , kopiuj/ wytnij działa ale już opcji wklej brak…) Co robić ? oczywiście proszę o pomoc :expressionless: :expressionless:

oto log HjiackThis : http://wklej.org/id/f9eb2827b2

nie wiem jak ale udało sie skopiować z log z hijacka do wklej.org , ale już adres musiałem pisać ręcznie… :evil:

Moim skromnym zdaniem jest to nic innego jak konflikt antywirusów.Może jednak było trzeba odrazu zrestartować ten komputer po odinstalowaniu kaspra a nie próbować instalować Avasta.Wejdź w start >> wszystkie programy >> akcesoria >> narzędzia systemowe >> przywracanie systemu i przywróć system do wcześniejszego stanu.Jeśli się nie uda czeka Cię chyba formacik,ale zobaczymy co inni piszą.POZDRAWIAM

Chciałem dodać że LOG jak najbardziej czysty

nie wydaje mi się żeby to była wina kasperskyego raczej zawinił Vista Inspirat

Cyba91 może mieć rację. Zrób przywracanie systemu, lub spróbuj odinstalować kasperskyego w “Trybie awaryjnym”. Ja bym tak zrobił. Powinno pomóc :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

mecenas2 , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Co do loga z HJT jest czysty

jeśli nie korzystałeś z narzędzia do usuwania resztek po KAV, to np. tu masz namiar:

http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279463

może warto też poszperać na stronie pomocy technicznej i/lub forum Kaspersky Lab, pewnie mają jakąś instrukcje jak powinno sie ‘modelowo’ robić deinstalke KAV-a.

ps. ja sam kiedyś odinstalowywałem pakiet McAfee i korzystałem z podobnego narzędzia; wszystko poszło gładko.

A wiec tak przywracanie systemu nie dziala… ale dlaczego to nie wiem , wyskakuje infomacja —> http://img186.imageshack.us/img186/7159/95877259vs1.jpg

program ktory polecił pograbek nie wykrywa kaspera… :frowning:

I pytanie (być moze głupie i banalne, ale nie dla mnie niestety ) jestem bardzo słaby jesli chodzi o komputery… :slight_smile: jak wejsc w tryb awaryjny kiedy mam zainstalowany jeszcze drugi system - ubuntu, i przy starcie kompa w awaryjny nie wejde klikając f8… bo pojawiaja sie okno do wyboru systemu i tam nie ma windows xp tryb awaryjny :PP :expressionless:

Pewnie nic nie zrobie tylko …format :cry: :cry: ekhh…

Pozdrawiam i dziekuje za rady , moze ktos ma jeszcze jakis pomysł ? :?

mnie na firmowym kiedy instalowałem nowa wersje avasta nie uruch ponownie po deinstalacji starej wersji i win poszedł się … błąd rejestru ,nic nie pomogło

ponowna instal /miałem obraz :)/ , avast tak ma jak woła o ponowne uruchomienie to tak trzeba już sie nauczyłem :slight_smile: