Kaspersky usuwanie wirusów

Witam

Czy program Kaspersky internet security 2012 usunie automatycznie wirusy i inne śmiecie z ty związanym??

Pytam się bo dziś zainstalowałem tego anty wirusa i jeszcze nigdy go nie miałem

Proszę o pomoc

lukasz1994 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A może zobacz na nod32-antivirus_pl. Zainstaluj wersję testową Eset Nod32 lub Eset Smart Security i zobacz, chyba jest wydajniejszy. A co do usuwania, powinien być usunięty i według mojej opini rozwiązania Eset są w tym przypadku dosyć skuteczne.

Mam pytanie, czy Kaspersy dostępny tutaj w wersji testowej jest również bezpłatny do pobrania? Słyszałam że jest dobry ten program

kaspersky może i bardziej obciąża procesor, ale za to jest lepszy od noda pod względem bezpieczeństwa.

za pierwszym razem nod zawiódł mnie 3 lata temu i wtedy uratował mnie kaspersky — miałem zainstalowanego noda i nie zatrzymał świństwa, które przytargałem na pendrive.

za drugim razem nod zawiódł mnie niedawno — od czasu “pierwszego zawodu” mam zainstalowanego kasperskiego, jednak moi bliscy dostali ostatnio laptopa, na którym domyślnie był zainstalowany najnowszy nod. jakiś syf z pendrive ominął noda i zaczął robić bałagan - ja postanowiłem zaryzykować i podpiąłem tego samego pendrive do mojej maszyny. kaspersky bez żadnych problemów wykrył i usunął zagrożenia. zainfekowana maszyna z nodem na pokładzie wylądowała z formatem, bo nie chciało mi się szukać sposobu na całkowite usunięcie noda, aby móc zainstalować kasperskiego (niestety jest z tym problem niewielki - trzeba trwale usunąć noda za pomocą odpowiedniego softu - teraz już to wiem ;D)

u mnie działa od niedawna avasta i strasznie spowolnił mi się komputer, od kilku osób dowiedziałam się że to może być wina avasty, tu też o ty czytałam. Polecono mi Kasperskiego lub Nortona, ale niewiem czy wersje testowe tutaj podane do ściągnięcia są również za darmno. To chyba wystaczy jak póżniej avaste zwyczajnie odinstaluje