Katalog widmo

Od ponad roku mialem na pulpicie katalog p2p w ktorym byly skroty do wszystkich moich programow p2p jak i katalogi emule’a orac LDC++. Jeszcze 3 godziny temu ten katalog istniał. Posprzątałem troszkę na pulpicie w między czasie włączyłem aktualizacje automatyczne (by sie pobierały w tle i pytaly się kiedy mają się instalować, wcześniej cały czas były wyłączone). Katalog po prostu znikął. (Być może przez przypadek usunąłem ten folder przy sprzątaniu pulpitu) Pierwsze co uruchomiłem program do odzyskiwania danych (full i legal wersja) EasyRecovery Professional po skanie partycji nic nie znalazł… Normalnie jakby folder p2p nigdy nie istniał. Kilka potrzebnych plikow znalazłem podczas skanu i znajdowały się w “LOSTFILES”. Przywracanie systemu na wiele sie nie zdalo bo nie odzyskuje plikow konfiguracujnych programów :confused: a na nich mi najbardziej zależy :(. Zwłaszcza na katalogu LDC++ gdzie miałem wszelkie cfg w ktorych byly pozapisywane ulubione oraz loginy i hasla do prywatnych HUB-ów ;/

Jakieś pomysły? Co się mogło z tym katalogiem stać?

Dobra rada - takich rzeczy nie trzyma się na dysku C - tylko na jakimś innym.

Sprawdź czy nie pojawił sie folder na pulpicie - Nieużywane skróty pulpitu.

Trzymam na pulpicie bo jest do niego najlepszy dostęp. W Nieużywane skróty pulpitu nie ma tego katalogu. Nigdzie go nie ma przeszukałem wszystkie dyski :frowning:

skoro miałeś tam skróty do programów to po skasowaniu katalogu nic nie tracisz utwórz nowe skróty i nowy katalog, domyślne ścieżki chyba znasz wiec Ci ich nie będę opisywał, sprawdź czy niema go w katalogu z usuniętymi skrótami, jeśli używałeś narzędzia do sprzątania pulpitu, jeśli robiłeś to ręcznie to musisz sam szukać

Sprzątałem ręcznie nie przy tym śmiesznym łindołsowkim do czyszczenia pulpitu ;). Skróty to nie problem chodzi mi o pliki cfg programow