Katoda UV-opłacalny zakup?

zaczne od linków :lol:

http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=292 (katoda Revoltec UV)

http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=1282

(Xmod Full Kit zielony UV)

chcem sobie odmienic kompa ale nie jestem pewny tego zakupu. Nie śpie na kasie więc nie chcem żeby zaraz sie popsuło albo brzydko wyglądało, prosze o wasze opinie poparte argumentami (tu prosze moda o kasowanie nie uargumentowanych odpowiedzi, z góry thx)

I moje pytania:

  1. czy to naprawde ładnie wygląda (jak prezentuje sie na żywo)?

2)jaką naprawde żywotnośc maja te katody?

3)czy aby na pewno one są zimne(czy nie wydzielają ciepła)?

może jakis sugestie, propozycje macie żeby upiekszyc kompa?

  1. wiadomo żecz gustu :stuck_out_tongue: mam dwie białe 30 cm i mi się podoba :slight_smile: napewno wiele ładniejsze niż diody led

  2. nie mam pojęcia :stuck_out_tongue: chodzą 6 miesięcy non-stop (bo nie wyłańczam kompa) i jest ok :stuck_out_tongue:

  3. tak są zimne :slight_smile:

p.s. nieskuś się czasem na “super katody” z allegro za 6 zł :stuck_out_tongue: bo jest to zwykła rurka pcv a w niej dwie diody led :stuck_out_tongue: takie coś świeci nie równo i w ogóle wygląda brzydko :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 23:55

daruj sobie

:slight_smile:

author_vision - proszę przeczytać

własnego posta, a następnie zmienić go.

mam te katodki i mam tez zestawik :slight_smile: mam takze kable ata i sata uv noi najwazniejsze :smiley: mam DFI :stuck_out_tongue: efekcik super, polecam :slight_smile:

finish0205tb.th.jpg

finish0217ze.th.jpg

Rzut okiem na GF68ooGT :wink: ile problemow kosztuje wyjecie jej z kompa, glupie zabezpieczenie agp.

finish0229du.th.jpg

Kilka fot

finish0230xj.th.jpg

finish0241qw.th.jpg

finish0271en.th.jpg

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 7:53

a, tak jeszcze znalazlem na smaka foto :slight_smile:

nowe040hq1.th.jpg

a Revoltec robi dobre katody?

jak czytałem opinie i artyjkuły o nich to mają jakieś tam małe wady konstrukcyjne ale chyba nic lepszego za tą cene nie znajde. Mam racje?

narazie chyba kupie tylko katode, potem moze pomyśle o zmianie wtyczek regujacych na UV i owijkach na kable

jak kupie to podrzuce zdjęcia :lol:

BTW

:: MARIO :: ładna buda, zainspirowałeś mnie do tuningwania bebechów mojego kompa :twisted:

Ależ ludziom się nudzi. Komputer to nie choinka - ma głównie działać a nie wyglądać. Ja tam mam najbardziej podstawową badziewną małą i brzydką obudowę i mnie to zadowala - ważne że komputer jest szybki.

BlackMan a co to ma do tematu :slight_smile: Samochody to też nie choinki, a ludzie je tunningują ? a juz malczany z napisem Pionieer to rozwalaja konstrukcje :slight_smile:

Panowie tylko się nie zacznijcie kłucić, kazdy lubi co innego, ma swój gust itp.

Mi się nie opłaca juz modernizować kompa-pozostaje tylko kupić cały.

Jak się wchodzi do mnie do pokoju to pierwsze co sie rzuca w oczy to obudowa- stoi na szawce :lol:

Już zamuwiłem kadode UV 8)

Ten temat powinnien otrzymać nagrodę “Najlepsza ortografia 2006”.