Katra tv do zgrywania filmów z TV

Witam

Chciałem sobie kupić katę TV do kompa tanią, kompa mam w miarę dobrego i duzy dysk do film sobie przekonwertuje. Teraz do rzeczy mam telewizor podłączony do dekodera cyfry+ i chciałem podłączyć jeszcze kompa tak zeby mi nagrywało filmik i równocześnie na TV obraz leciał zalezy mi na rozdzielczości 640x400 więcej nie trzeba, chciałbym zeby jakośc obrazu nie odstawała od filmu AVI 700MB

czytałem o kartach winfast ale są drogie

jak o czymś zapomniałem to powiedzcie

myślałem zeby podłaczyć k. graficzną mam 8800GT SC ale ma tylko TV-OUT

Proszę o pomoc

do tego celu używałem dotąd taniej karty Avermedia TV Super 007, która jest tunerem TV/ ale ma opcje podłączenia źródła zewnętrznego jak np. magnetowid poprzez S-VIDEO, obecnie posiadam bardziej zaawansowany (i drozszy) produkt do tego celu - Pinnacle Studio MovieBoard Ultimate, którego na bylem z powodu posiadania kamery HD i przesyłania obrazu w tym formacie… myślę ze do C+ w zupełności wystarczy Ci ta AwerMedia

Ja radziłbym ci wziąć taką Leadtek WinFast TV2000 XP Expert

Sam takiej używam do zgrywania obrazu z dekodera cyfrowej telewizji kablowej.

obie nie są jeszcze w wysokiej cenie i nawet by mi odpowiadało bo ten pinacla to takich cudów mi nie trzeba a jeszcze pytanie takie czy jak podłącze ten dekoder do karty TV to mogę w tym samym momencie zgrywać i oglądac na TV ten film ?? i jakim kabelkiem mam podłączyć te karty TV bo w dekoderze ma tylko 2xEuro jedno do TV a drugie podpisane Magnetowid i mam 3 wyjścia CHINCH jedno podpisane Video Wyj i dwa podpisane HI-FI to jaki kabelek do tego trzeba ??

i jeszcze jedno czy pod Vistą nie ma jakiś problemów ?? w sensie zwiechy brak dzwięku podczas nagrywania albo gubienie klatek

prosze o odpowiedz bede wdzięczny