KAV Personal 5.0.388 PL - PCWK (90 dni)

(Maryś) #1

Witam.

W najnowszym numerze PC WORLD KOMPUTER można znaleźć

KAV Personal 5.0.388 PL wersja 90-dniowa z aktualizacją.

1. Czy Ktoś z was już instalował ?

2. Od kiedy zaczyna się liczyć czas 90-ciu dni ?

3. Czy można zainstalować np. od 1-go maja 2006 ?

30 kwietnia 2006 wygasa roczna licencja KAV z Entera.

(Mayster X) #2

od chwili instalacji ... :slight_smile:

(Maryś) #3

Dzięki MaYsTeR.

Jest dla mnie zrozumiałe, że jak pisze 90-dniowa to tak powinno być. Niemniej mam pewne wątpliwości. Zeszłoroczny kwietniowy ENTER zawierał roczną wersję do 30 kwietnia 2006. Jak instalowałeś w grudniu 2005 to i tak była tylko do końca kwietnia 2006. Stąd moje pytanie : Czy czasami nie ma tu ograniczenia co do konkretnej daty ?

Najlepiej kupić i samemu sprawdzić, ale może Ktoś już instalował ?

Nie ukrywam, że dla mnie od 1-go maja 2006 byłoby korzystnie mieć ochronę antywirusową za 16,50 PLN przez 90 dni.

(Dod) #4

MaYsTeR : jasne... i co za każdym razem gdy byś instalował windowsa lub czyścił rejestr to byś mógł mieć 90 dni ? Raczej nie :stuck_out_tongue:

Liczy się pewnie od daty wejscia magazynu do splepów

(Mayster X) #5

liczy sie od pierwszej instalacji

(Maryś) #6

Raczej tak będzie. Trzeba kupić PCWK.

(adam9870) #7

Ja mam pytanko o ten numer:

Po zainstalowaniu można brać przez okrągłe 90 dni (gdzieś 3 miechy) aktualizacje baz wirusów ??

(Maryś) #8

Tak pisze w PCWK. Jeszcze nie kupowałem, ponieważ mam KAV Personal Pro

z aktualizacją do końca kwietnia.

(system) #9

niestety ten kaspersky jest cieniutki, squeet pomógł mi to zrozumieć, już lepiej zainstalować avasta niż kav bo to słaby antyvir, nawet nie ma powiadamiania o zagrożeniu, choćby jakimś małym komunikatem, do tego zamula kompa nie miłosiernie, nie wspomine nawet o skanowaniu kompa, tak więc odradzam to coś instalować..... jeśli nawet kosztuje 16,5 :?

(Kpr2877) #10

A można (chyba) też bardzo łatwo przedłużyć sobie licencję :stuck_out_tongue:

******************************** :slight_smile:

PS. Nie wiedziałem, że to jest hackowanie ani żadna rzecz nielegalna, bo w/g mnie nie ma nic nielegalnego, a jeśli tak to przepraszam

(Musg) #11

Dziekuje ,dzieki tobie rowniez zrozumialem ze avast jest lepszy od KAV.Będę to powtarzal na wszyskich forach gdzie jestem zalogowany i oczywiscie linkowal do tego tematu.Czlowiek cale zycie sie uczy......

(system) #12

bardzo dziwne że mi Kav nie wykrywał żadnych wirusów w końcu to mega super mece antywir :mrgreen: za długo był na moim kompie oj za długo...

(Maryś) #13

Kolego Dary : Odradzać to nie musisz. Myślę, że mało jest użytkowników, którzy sądzą tak jak Ty.

(system) #14

ja sie nie obrażam ale ludzi wywyrzszajaących sie nie nawidze... są dla mnie jak lumpy :?

(Maryś) #15

No to sobie chyba za dużo pozwalasz - LUMPY !!

(system) #16

moj post nie był skierowany do ciebie tylko do musga czytajmy ze zrozumieniem, to naprawde nie boli

(Maryś) #17

Jak cytujesz mnie a kierujesz post do musga to raczej czytanie nie boli.