KAVPF.exe

beztytuu8ek.th.png

Co to jest to niebieskie próbuje to zamknąc to pisze odmowa dostepu.

też to mam - to jest składnik AntiVirenKit

a na przyszłość możesz ściągnąć sobie Process Explorer 9.12 lub program podobny i tam będziesz miał dokładne informacje na temat każdego procesu

Dzieki Wam

A tak żeby nie robić nowego tematu gdy włanczam film pokazuje mi sie komunikat plik używany jest przez inny program w trybie wyłączności wyłacz ten program by obejrzeć plik a al playerze

Jeżeli jest to plik avi możesz sprubowąć go obejrzeć dzieki opcji fixavi wiec prubuje tom opcjom fix ale wtedy sie zawiesza te fix a w vplayerze pisze nieokreślony bład

Proponuje Ci odinstalować AllPlayera, przeczyścić po nim rejestr programem jv16 PowerTools 1.3.0.195 i przesiąść się na program SubEdit-Player build 4043

Problem powinien ustąpić.

Cos nie tak prubuje otworzyc ten film pokazuje mi sie komunikat.

Generator klas classfactory nie może dostarczyć żądanej klasy.

AviTag:DivX

Wywal DivX’a, przeczyść po nim rejestr podanym przeze mnie programem i zainstaluj na nowo DivX Play Bundle 6.0

Nie działa. Pisze otwieranie pliku i nic sie nie dzieje:(JAk włanczam plik odtwarzacz zawiesza sie

A żaden inny Program nie odtwarza tego pliku??

W takim razie inaczej…

Wywalasz wszystkie kodeki jakie masz w systemie, czyścisz po nich rejestr programem który podałem i instalujesz K-Lite Codec Pack 2.50

jesli tylko ten plik video nie działa odpal tym programem VLC media player http://www.viedolan.org