Kazaa

Mam problem. Chcem sobie ściągnąć tapety, wpisuje nazwe, szuka. Gdy już zaczne ściągać to mi pisze że jest brak źródeł. Mam WinXp SP1 i neostrade

Dzieje Ci się tak przy kazdym ściąganym pliku z Kazy??

To rozumiem przez to że przez chwile ci sciąga tak?? i pokazuje cie sie brak żródła czy od początku jest brak żródła??

To jest normalna rzecz…plik nie ma żródeł czyli żaden uzytkownik z tm plikiem udost. jest niedost.

Dokładnie można to wytłumaczyć jak napisał dżasny, nie ściągaj plików którzy mają mniej niż 2 userów ja często przy takich plikach nie miałem źródła to nic nadzwyczajnego :smiley:

tak jest z każdym plikiem.

podaj wersje kaazy i jakie masz łacze w neo,czy z innymi p2p masz podobny problem??

p.s do czerego i dzasnego czy wy macie mnie i damiana za debili myslicie ze niewiemy jak korzystać z kaazy albo kiedy żródła są niewieksze niż 100 to niewarto sciągać…

Mam neo 128. Tak samo jest z Emulem a kazee rewolucja 2.6 i ressurection

hmmm skoro masz neo to blokowanie portów przez admina odpada ;),a w emule mozesz się chociaż z serwerem połaczyć??,a co ze sciąganiem plików ze stron interenetowych normalnie czy też niemoeższ??

A może limit wykorzystałeś?? albo te komuchy z tpsy znów jakies nowe super rozwiązanie wprowadzili :lol:.dobra ale tak poważnie to Wklej log z hjt i walnij skana online jakiegoś.

Ze stronek wszystko ładnie śmiga, a w emulu łączy mi z serwerami, wyszukuje pliki a gdy już chce jakiś ściągnąc to ani jednego kB.

aaa wiem może firewall lub antywir blokuje porty?? ale wtedy byś sie z emule chyba nie połaczył ;/

Nie mam nic z tych rzeczy. Ale w wni98 wszystko

  • adnie

Znaczy sie nie masz/nie używasz żadnego antyvirusa czy firewalla :o

p.sMasz orginalnego xpeka??

Mam orginalnego WINDOWSA XP i 98. Nie zainstalowalem zadnegi antyvi i fire

:o ,To jednak zapodaj log z hjt i zapuść sobie skanaantyvirusowego online

Wirusa nie mam na bank poniewazdysk byl skanowany na inny kompie , a od tamtej pory nic nie instalowalem

no jak uważasz ale ja nie bym był taki pewny siebie,qrde nie mam już pomysłów ;/

A masz SP2 ??

Nie mam