Kazza.....czemu nie chce sie sciagac nic?

(Arrieta) #1

mam pewien problem.Chce cos sciagnac kazza ale po wyszukaniu i zaznaczeniu sciiagaj pisze laczenie i potem brak zrodla.Ani jednego pliku jeszcze nie sciagnelem.Co zrobic>>??? :frowning:

(D3ath Pl) #2

looknij na temat z iMeshem... bo to chyba ten sam problem

btw.: zalogowales sie? :stuck_out_tongue:

a poza tym to o wiele lepszy jest iMesh :>

(:: MARIO ::) #3

moze Administrator uniemo偶liwi艂 Co korzystanie w Kazyy :smiley: cz臋sto tak maja ludzie co posiadaj膮 neta z Caffe Internet :slight_smile:

(system) #4

Kiedy艣 czyta艂em taki jeden artyku艂 o Kazza i nie wiem czy dobrze zrozumia艂em ale "Brak 殴r贸d艂a" oznacza 偶e w tej chwili ten plik poprostu jest nie udostepniony w sieci Kazaa.Te pliki kt贸re tam s膮 udost臋pniaj膮 u偶ytkownicy Kazaa dla innych u偶ytkownik贸w, ty te偶 mo偶esz co艣 udost臋pni膰 dla innych ,a wi臋c ta osoba kt贸ra udost臋pni艂a ten plik ma nie uruchomiony komp.

Je艣li co艣 藕le napisa艂em prosz臋 mnie poprawi膰.Pozdrawiam.

(D3ath Pl) #5

ale jemu (jak sam napisal) ZADEN plik nie chce sie sciagnac... wiec cos ma zle skonfigurowane :wink: /moze masz proxy i adresu Ci automatycznie nie wpisal? ://

(:: MARIO ::) #6

ale niemusi i mimo to pliki 艣ci膮ga膰 mo偶e :slight_smile:

Jak dla mnie to albo blokada wewn臋trzna lub z艂a konfiguracja jak napisa艂 d3ath

(system) #7

Jedyne wyj艣cie p贸jd藕 do administratora i spytaj go czy da rade 艣ci膮gac czy za艂o偶y艂 jak膮艣 blokade.

(Jblack) #8

lub blokuje firewall jesli masz go zainstalowanego to wylacz go i zobacz co sie bedzie dzialo jak nic nie bedzie sciogalo to znaczy ze masz blokade u administratora