Kazza.....czemu nie chce sie sciagac nic?

mam pewien problem.Chce cos sciagnac kazza ale po wyszukaniu i zaznaczeniu sciiagaj pisze laczenie i potem brak zrodla.Ani jednego pliku jeszcze nie sciagnelem.Co zrobic>>??? :frowning:

looknij na temat z iMeshem… bo to chyba ten sam problem

btw.: zalogowales sie? :stuck_out_tongue:

a poza tym to o wiele lepszy jest iMesh :>

moze Administrator uniemożliwił Co korzystanie w Kazyy :smiley: często tak maja ludzie co posiadają neta z Caffe Internet :slight_smile:

Kiedyś czytałem taki jeden artykuł o Kazza i nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale “Brak Źródła” oznacza że w tej chwili ten plik poprostu jest nie udostepniony w sieci Kazaa.Te pliki które tam są udostępniają użytkownicy Kazaa dla innych użytkowników, ty też możesz coś udostępnić dla innych ,a więc ta osoba która udostępniła ten plik ma nie uruchomiony komp.

Jeśli coś źle napisałem proszę mnie poprawić.Pozdrawiam.

ale jemu (jak sam napisal) ZADEN plik nie chce sie sciagnac… wiec cos ma zle skonfigurowane :wink: /moze masz proxy i adresu Ci automatycznie nie wpisal? ://

ale niemusi i mimo to pliki ściągać może :slight_smile:

Jak dla mnie to albo blokada wewnętrzna lub zła konfiguracja jak napisał d3ath

Jedyne wyjście pójdź do administratora i spytaj go czy da rade ściągac czy założył jakąś blokade.

lub blokuje firewall jesli masz go zainstalowanego to wylacz go i zobacz co sie bedzie dzialo jak nic nie bedzie sciogalo to znaczy ze masz blokade u administratora