Kazza ,problem, dziwne zasysanie :/


(:: MARIO ::) #1

Otuż mam takowy problemik, ze np. chce zassać mp3 i zdaza sie ze sciagam mp3 i sluchac taki dziny jazgot, swist itp. nieda sie tych mp3jek słuchać! Moze coś trzaba zaznaczyć :? Kilka chwil temu zasałem 8 mp3 o jednym tytule i z różnych źródeł i klapa, wszystkie zpier.. :frowning: co zrobić ?

Zetknął siek ktoś z czyms takim ??


(system) #2

Pewnie nie mam racji :smiley: ale może jest słaba jakość utworu....

Hmm ale jak piszesz, że sciągałeś 8 z innych źrodeł to nie wiem :?


(Krzysiek21) #3

A czy nie przyszło ci do głowy że moze to być fake,czyli fałszywy plik??

Jednym słwoem sciągasz mp3 a tutaj okazuje sie ze jest to albo wirus albo porno.

W sieci kazaa jest takich plików pełno wiec ja już dawno z tego zrezygnowałem. Oczywscie z kazy i przesiadłem sie na eMule,DC++ i BitTorrenta.


(:: MARIO ::) #4

no właśnie i to jest dziwne, dodam ze ich wielkość też była różna :? ten problem pojawia sie sporadycznie, ale jak mam pilna potrzebe szybko skołować mp3 to normlanie nerwica mnie chyta :?


(Giver) #5

Na kazie producenci płyt specjalnie wstawiają uszkodzone MP3, aby zniechęcić do piractwa i ściągania za darmo mp3. Ale mnie to nie rusza :smiley:


(lazikar) #6

Poczytaj sobie tu http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=1251 :smiley:


(Madziaaaaa) #7

A ja,ze tak powiem....trochę z innej beczki.Krzysiek 21 napisał,że zrezygnował z kazaa...ja osobiście teraz korzystam właśnie z niej i nigdy nie próbowałam niczego innego i faktycznie często mi się zdaża ściągnać takie uszkodzone pliki.Chętnie przerzuciłabym się na emule albo DC++ czy BitTorrenta,ale chciałam się zapytać Was jaka jest między nimi róznica i czy przypadkiem nie mają ubozszych zasobów.....?


(Krzysiek21) #8

Nie!!To jest moje zdanie i nie tylko zreszta moje ale osób któe znam i też przeszły z Kazaa na eMule DC lub BitTorenta w moim przypadku wszystkie trzy mam,zreszta opinia osób korzystajacych szczególnie z eMule jest taka,ze jest to największa siec wymiany plików,i mozna znalesc prawie wszystko czego dusza zapragnie.Tylko czasami trzeba wiedziec gdzie szukać.

Napiszę tak,dla mnie kazaa obecnie przy eMule wygląda tak jak fiat126 p przy najnowszym BMW.

Ja na twoim miejscu nie zastanawiałbym się.


(lazikar) #9

Co prawda to prawda. Porównanie jest jak najberdziej trafne. :smiley: