KDE 3.4.2 - ikony

Najwidoczniej prześladuje mnie ostatnio pech. Od wczoraj próbuję rozwiązać pewien problem. Zniknęły mi ikonki katalogów w menu i w “konfiguracji pulpitu”. Ocecnie są one wyświetlane jako standardowe folery. W “MenuDrake” mam ustawiony styl “Menu wszystkie aplikacje” - i w podglądzie wszystko wygląda ok (czyli inaczej niz w rzeczywistości). Jeżeli włączę inny styl (menu uproszczone) to ikonki w menu są właściwe. Przejrzałem zawartość kilku katalogów, między innymi “/home/tomasz/.menu” jest tam plik menu z wpisami np:

#?package(menu): order="_mergemenu_,kcalc,oooqs,_mergefile_" section=“Office/” needs=“x11” title=“Accessories” icon=“office_accessories_section.png”

Niestety “Akcesoria” wcale nie maja ikony office_accessories_section.png Niebardzo mam pomysł co z tym zrobić.

Złączono Posta : 13.03.2006 (Pon) 22:19

Co prawda pech mnie nie opuścił… (przynajmniej studencki :confused: ) ale problem ikon chyba się rozwiązał. Te z menu ustawiłem sam ręcznie - trochę tego było, natomiast po tym zabiegu również te z panelu “konfiguracja pulpitu” wróciły do normy.