Kerio personal firewall!


(Mrowka) #1

witam dziasiaj zainstalowałem pierwszy raz właśnie ten program KERIO PERSONAL FIREWALL wersja 4.0.16 no i mam pytanie do was co myślicie o tym programie zabezpeczającymczy jest dobry i wogóle powiedzcie mi jego wady i zalety.

pozdrawiam Piotr

czytam posty tylko na temat produktu KERIO.


Update

Przenoszę z Poszukuję do :arrow: Oprogramowanie

Golden Finger


(pysiu) #2

Puknij się w głowe zanim coś napiszesz bez sensu :cisza: :cisza: :cisza:

kosz


(Jr14) #3

Ja myśle, że on nie jest za dobry. Polecam Zone Alarm.


(Quest-88) #4

:stuck_out_tongue: Zapytał się co myślimy o KERIO

Może moja odpowiedz nie była rozwinięta ale napewno się domyślił..... (wkońcu to to za firewall co siedzi w systemie 10 min :clever: )

Nie wiesz chyba co to jest podtekst (bez urazy!)


(Jr14) #5

Racja. O Modach - no comment :!:


(Mrowka) #6

wy chyba się zachowujecie nie na temat?KERIO PERSONAL FIREWALL wersja 4.0.16 no i mam pytanie do was co myślicie o tym programie zabezpeczającymczy jest dobry i wogóle powiedzcie mi jego wady i zalety.


(Darak) #7

Ja 10 minut temu próbowałem go zainstalować to zawiesił mi komputer i odciął mnie od sieci, siedząc 10 min w systemie?raczej nie za dobry ale może ty będziesz miał więcej szczęścia, ja szukam innej wersji :slight_smile:


(fiesta) #8

Nio to polecam kerio 2.1.5 jest to wersja w pełni darmowa do użytku domowego. Wspominana przez was nowsza wersja jest wersją 30 dniową. Po upłynięciu tego terminu i braku rejestracji wiele funkcji programu zostaje "obcięte".


(Woonski84) #9

Ja tam nie narzekam!! mam go i spisuje się dobrze, nie zapycha mi sieci, ani jej nie obciąża, nie powoduje żadnych konfliktów. Zona Alarm moze dobry ale strasznie upierdliwy, o wszystko się pyta, jak dla mnie Kerio jest dobry, razem z PANDĄ ANTIVIRUS od nie jednego Virusa i Programu szpiegowskiego mnie uchroniły!!


(Bigjunak) #10

mialem go do niedawna i na testach hakierskich mial problemy


(Zofer) #11

Witam wszystkich! Bardzo dobry firewall. Odpowiednio skonfigurowany jest skuteczny. Używam go razem z avast! i nie mam żadnych problemów.