Kerio personal firewall!

witam dziasiaj zainstalowałem pierwszy raz właśnie ten program KERIO PERSONAL FIREWALL wersja 4.0.16 no i mam pytanie do was co myślicie o tym programie zabezpeczającymczy jest dobry i wogóle powiedzcie mi jego wady i zalety.

pozdrawiam Piotr

czytam posty tylko na temat produktu KERIO.


Update

Przenoszę z Poszukuję do :arrow: Oprogramowanie

Golden Finger

Puknij się w głowe zanim coś napiszesz bez sensu :cisza: :cisza: :cisza:

kosz

Ja myśle, że on nie jest za dobry. Polecam Zone Alarm.

:stuck_out_tongue: Zapytał się co myślimy o KERIO

Może moja odpowiedz nie była rozwinięta ale napewno się domyślił… (wkońcu to to za firewall co siedzi w systemie 10 min :clever: )

Nie wiesz chyba co to jest podtekst (bez urazy!)

Racja. O Modach - no comment :!:

wy chyba się zachowujecie nie na temat?KERIO PERSONAL FIREWALL wersja 4.0.16 no i mam pytanie do was co myślicie o tym programie zabezpeczającymczy jest dobry i wogóle powiedzcie mi jego wady i zalety.

Ja 10 minut temu próbowałem go zainstalować to zawiesił mi komputer i odciął mnie od sieci, siedząc 10 min w systemie?raczej nie za dobry ale może ty będziesz miał więcej szczęścia, ja szukam innej wersji :slight_smile:

Nio to polecam kerio 2.1.5 jest to wersja w pełni darmowa do użytku domowego. Wspominana przez was nowsza wersja jest wersją 30 dniową. Po upłynięciu tego terminu i braku rejestracji wiele funkcji programu zostaje “obcięte”.

Ja tam nie narzekam!! mam go i spisuje się dobrze, nie zapycha mi sieci, ani jej nie obciąża, nie powoduje żadnych konfliktów. Zona Alarm moze dobry ale strasznie upierdliwy, o wszystko się pyta, jak dla mnie Kerio jest dobry, razem z PANDĄ ANTIVIRUS od nie jednego Virusa i Programu szpiegowskiego mnie uchroniły!!

mialem go do niedawna i na testach hakierskich mial problemy

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=6682

Witam wszystkich! Bardzo dobry firewall. Odpowiednio skonfigurowany jest skuteczny. Używam go razem z avast! i nie mam żadnych problemów.