KernelFaultCheck

Mam pytanie co to jest ten KernelFaultCheck? Od jakiegoś czasu pojawia mi się że startuje razem z systemem. Wiem że to jakiś błąd ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Usuwam Hijacthisem ale po jakimś czasie wraca znowu. Mam pytanie jak go skutecznie usunąć i dlaczego powstaje. Dzięki. Pozdro.

Poczytaj

Dzięki. A czy ustawienie informacji o braku debugowania może jakoś źle wpłynąć na kompa? Bo gdzieś czytałem że nie jest to polecane, a ja się za bardzo na tym nie znam.

Mając włączoną opcję debugowania w przypadku awarii systemu zostaje zdebudowany błąd umożliwiający znalezienie przyczyny danej awarii. Czyli nieco inaczej mówiąc, nie następuje automatyczny restart komputera, a pojawia się niebieski ekran (tzw. bluescreen nazywany również przez niektórych ekranem śmierci) i powstaje specjalny plik w katalogu %windir%\minidump.

Osobiście radziłbym korzystać z opcji debugowania ze względu na możliwość znalezienia przyczyny powstania danego błędu.

Więcej na temat odczytywania plików zapisanych w katalogu %windir%\minidump możesz dowiedzieć się dzięki tej poradzie:

http://www.strefabezpieczenstwa.pl/topics1/183.htm

adam9870 zrobiłem tak jak poradziłeś a oto co mi wyszło:

wiesz może co z tym zrobić? Z góry dzięki.

A masz zainstalowany może SpeedBit Video Accelerator?

Miałem ten program, ale już nie mam bo system mi się posypał. Mimo to dzięki. Teraz mam DAP ale już bez tego.