Keylogger

Witam !

Otóż sprawa wygląda następująco, generalnie gram w Tibię (o nie straszne, blabla itp.) I tak nagle ! :o! !!

No i sobie je uratowalem, oczywiście po chwili został zhackowany mój gmail ( of course, bo jakże by inaczej…). No i teraz tak, na początku nie mogłem znależć żadnego keyloggera na kompie, na nic o tematyce tibijskiej nie ściągałem, BA! Nawet na strony nie wchodziłem żadne… A pan osoba hacker na pewno z tibią coś wspólnego ma, gdyż inaczej by nei logował na moją postać. Przed chwilą avast mi wykrył jakiegos malwara, co ciekawe w iphone pc suite w pliku ‘clock.dll’, a nie wydaje mi się żeby twórca nielegalnego oprogramowania do iphonów hackował tibijskie konta … A ze względu na to, że grę lubię (nie obchodzi mnie to, że w Polsce jest tak znienawidzona) chciałem się spytać, jak się upewnić, że mój komputer jest czysty, oddam jeszcze, że jest dużo keyloggerów pisanych specjalnie pod tibie, które są rzekomo niewykrywalne.

Proszę forumowiczów o pomoc. :slight_smile:

Z poważaniem,

Direct X.

Zmienić antywirusa

zmiana antywirusa + zwracanie uwagi na to co się pobiera i skąd.

Przeskanuj kasperskim lub g-datą komputer. możesz to zrobić pobierając wersję trial na 30 dni.

A jeżeli nie chce ci sie instalować nowego antywirusa to przeskanuj go dobrymskanerem który do pobrania jest na stronie http://www.dobreprogramy.pl/dobryskaner … 15559.html :smiley:

Penwie uzywasz firefoxa albo chroma i masz w nich zapisane hasla :slight_smile:

Buah, zmiana antywira… xP to sprawa oczywista, aczkolwiek dotychczas nie myślałem o jakimś super-mega-hiper dobrym antywirze, gdyż nie widziałem takiej potrzeby. :stuck_out_tongue:

Hasełek nie zapisuje w przeglądarce. :slight_smile:

Spróbuje niedługo tej g-daty, narazie ściągnąłem tą strzykawke, zobaczymy co zdziała…

A co do ściągania, to byle czego nie ściągam. :smiley: Dzieki za odpowiedzi!

Direct X.

zainstaluj sobie Key scrambler

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny.

Pozdrawiam Gutek