Kibice - odezwijcie się

Witam wszystkich, którzy choć trochę kochają piłkę nożną. Piszcie o swoich idolach, ulubionych drużynach i swoich doświadczeniach związanych z futbolem!

PS. Nie ważne co napiszecie, bo i tak JUVENTUS TURYN JEST NAJLEPSZĄ KLUBOWĄ DRUŻYNĄ ŚWIATA (przynajmniej tak mi się wydaje), a najlepszym piłkarzem nie jest żaden tam gruby Ronaldo czy też wyżelowany Becks, ale skromny, mały wzrostem, ale wielki sportowo - ALESSANDRO DEL PIERO - złote dziecko włoskiej piłki. Trzymajcie się ciepło drodzy kibice piłkarscy! :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

:smiley: :smiley:

to co mam napisac? :lol:

Zycie,zycie…

Może macie inne zdanie, ale i tak najczęściej będą padały odpowiedzi, że JUVENTUS TURYN to najlepszy klub świata, a ALEX DEL PIERO to najlepszy piłkarz.

w/g mnie juventus to najlepsza druzyna swiata,a najlepszym piłkarzem jest

ALEX DEL PIERO

A nie mówiłem? Ale na pewno ktoś zechce być oryginalny i powie, że JUVENTUS nie jest najlepszą drużyną świata. Ale nie wierzcie mu. On w głębi duszy wie, że JUVE RZĄDZI!

co prawda piłką to przestałem interesować się już wieki temu, ale zawsze kibicowałem Ajaxowi Amsterdam :stuck_out_tongue: I podobała mi się gra Marca Overmarsa :stuck_out_tongue: I wogóle zawsze kibicowałem Holandii :stuck_out_tongue:

Nie wierzę, że tylko ja i Musg kochamy JUVE, reszta chyba się wstydzi przyznać. Nie wstydźcie się. Miłość do JUVE jest już od urodzenia, tak jak do matki.


Piniol, nie chcęCię obrażać ani wyśmiewać, ale Ajax od dawna nie istnieje, a reprezentacja Holandii już od dawna nie gra tak jak byś tego chciał. Czyż to nie prawda? A Overmars? Przecież to drewno.


Używaj opcji Zmień

Asterisk

Jestem kibicem Manchesteru United i moim autorytetem jest Ryan Giggs. Po Giggsie, moim ulubionym zawodnikiem jest Fernando Torres, co można wywnioskować po moim nicku :D.

PS. Juventus szanuję :).

musg choć cię nie lubię :wink: i mamy zupełnie inne preferencje to jedno trzeba ci przyznać… do bólu potrafisz pokazać kto jest naiwniakiem z krwi i kości =D> dla ciebie…

dr_idea tobie polecam wyszukanie topicu o Lidze Mistrzów będziesz miał nieco rozjaśnioną sytuację jeśli chodzi o kibicowanie wśród userów forum

musg jeszcze raz =D>

SOLO JUVENTUS, PER SEMPRE BIANCO NERI, 28 SCUDETTO

a ja jestem kibicem Avii Świdnik :D:D:D

  1. Używaj opcji zmień

  2. Licz się ze zdaniem innych osób

  3. wyraźnie powiedziałem, że piłką już od dawna się nie interesuje

  4. nie pisz tyle postów o tej samej treści :stuck_out_tongue:

dr_idea jak masz wyrażać takie opinie to lepiej ich nie wyrażaj, i co z ciebie za kibic skoro twierdzisz, że Ajax nie istnieje, a tak po za tym

G** K S G Ó R N I K **** Ł Ę C Z N **A

Szanuję Ajax za ich tryumfy w Lidze Mistrzów, ale to było prawie 10 lat temu. A Ajax Amsterdam w Europie od dobrych 5 lat już nic nie znaczy (chodzi mi o LM). I bardzo proszę, nie pouczajcie mnie!

Po pierwsze, panowie, to Overmars już karierę piłkarską zakończył. Po drugie forum nie jest po to, żeby wyrażać takie opinie, jak dr_idea, a jeśli miałyby się powtarzać, to lepiej, żeby ten topik został zamknięty.

Nie, to z mojej strony sorry. Dzisiaj mam zły dzień. W każdym widzę potencjalnego wroga. Sorry.

Pogoń Szczecin vs Legia Warszawa Forever 8)

Nie ma jak to Pogoń Drewnopak Wińsko gram w tej drużynie a za najlepszego piłkarza to uważam siebie,no w ostateczności moze być już ten Ronaldihnio 8)

moje zdanie jest podobne(Torres jest mi obojetny dopóki nie trafi do ManU)

MANCHETER UNITED ROOOOLEZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Manchester United na kolana padnie tylko przed Bogiem

Po pierwsze pytanie tendencyjne(wnioskując z twoich wypowiedzi to jesteś w wieku gimnazjalnym, wieć pewnie niewiesz co to znaczy).

Ronaldo gruby, Beckham wyżelowany - a ja na to ci powiem A. Del Piero wykoksowany(chyba każdy słyszał o aferze dopingowej w Juve)

Juve najlepszym klubem świata?! To pewnie zostali oszukani w LM. Ostanio zwyciężyli w tych rozgrywkach chyba jeszcze w latach '90.

Pozdrawiam.