Kibice - odezwijcie się

===::> LIGA MISTRZÓW!!

PS.

Przy takim nastawieniu źle wróżę Autorowi topiku.

Zwłaszcza, jeżeli będzie używał takich argumentów:

:evil: :evil:

najlepsza jest wisła kraków mimo kryzysu jaki obecnie przechodzi, a najlepsi piłkarze (oprocz żurawskiego i frankowskiego :slight_smile: ) to shevchenko i ronaldinho. no i dudek jeszcze dobry jest.

poza tym dr_idea nie ma to jak mieć własne zdanie, no nie ??

:brawo: :brawo: :brawo:

GLORY, GLORY MAN. UNITED!

a ja “jestem” (na stadion 2min, gdyby nei drzewa to bym go nawet widział ) za

Hutnik Kraków

pol-hutnik-krakow.gif

WISŁA KRAKÓW MISTRZ POLSKI 2004/2005! !!

WISŁA PANY!-to oni rządzą w kraju :smiley:

Swoja drogą wkrótce może i w Europie namiesza,ale ciiichutko :wink:

Promień Żary od kilku lat zdobywa co roku puchar wojewodztwa dzieki temu moge spiewać że Lubuska ziemia w cieniu Żarskiego Prominia to nic że gra w 3 lidze :lol:

Nie wróżę rewelacji, zwłaszcza, jeśli odejdą czołowi piłkarze, np. Żurawski czy Sobolewski (tym ostatnim interesuje się Celtic). Niemniej jednak życzę Wiśle jak najlepiej.

Najlepsza drużyna, to Huragan Waksmund - a najlepszy piłkarz, to oczywiście - ja!

Najlepszą drużyną w Europie jest tak jak powiedziałeś Juventus (szkoda tylko że na ich stadionie nie ma ta głośnego i wspaniałego dopingu jaki jest na polskich stadionach).Bardzo lubie Zlatana Ibrahimovica…jest świetny :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: .O Zizu nic nie powiem bo to jest klasa sama w sobie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Najlepsza jest oczywiście barca! MOja ukochana drużyna, na zawsze i tylko ona;d

Nie ma lepszego od ETO

jak juz niektorzy wiedza z moich wypowiedzi zwlaszcza w temacie o lidze mistrzo moim ukochanym klubem byla jest i bedzie CHELSEA LONDYN! !!